Wpis z mikrobloga

Faktycznie, wcześniej tego nie zauważyłem, ale nowa część ma spartolony grzbiet xD Napis "druga część" którego nigdzie indziej nie ma i przesunięty względem innych części napis.

I wyjaśnienia kogoś z wydawnictwa:

Niestety, takie błędy są najłatwiejsze do popełnienia, szczególnie kiedy ludzie są zmęczeni. Jak to wygląda. Osoba numer 1, projektująca napisy, nagle doznaje jakiegoś dziwnego stanu umysłu i uznaje, ze na grzbiecie musi być dodatkowy napis, bo wydaje się jej, ze zawsze był w tym miejscu (żeby nie było to ona wcześniej stworzyła projekt i ustaliła zasady). Osoba numer 2, która powinna to skontrolować, uznaje, ze skoro doszedł napis dodany przez samego Dark Crayona, to musiał być rozkaz z góry. Osoba, numer 3, która mogłaby jeszcze to zweryfikować, nie jest w stanie, bo w domu nie ma poprzednich książek z serii i w ogóle nie przychodzi jej do głowy, ze ktoś mógłby dodać napis, którego wcześniej nie było. Dla niej wszystko jest ok, tym bardziej, ze wypatruje poważniejszych problemów (z jej punktu widzenia), jak zły isbn, zła cena, błąd w nazwisku autora, napisy na grzbiecie w złą stronę itd. Zawsze czuję się fatalnie, kiedy coś takiego się dzieje. Humoru nie jest w stanie poprawić nawet kara administracyjna 10 klapsów dla osoby nr 1. Przy okazji do bogatej kolekcji błędów, które mogą zdarzyć się po drodze, doszedł kolejny. Przepraszam za błąd i rozczarowanie.


#ksiazki #czytajzwykopem #mag #cosmere #brandonsanderson #sanderson #archiwumburzowegoswiatla
Dimin - Faktycznie, wcześniej tego nie zauważyłem, ale nowa część ma spartolony grzbi...

źródło: comment_1625317614OHbGoOPV9OrjgMQipZIKzM.jpg

Pobierz
  • 7
@Dimin: O #!$%@?, myślałem, że rytm wojny jeszcze nie wyszedł i specjalnie grzebałem się z Dawcą Przysięgi xD No cóż, trzeba będzie nadrobić braki