Wpis z mikrobloga

( tl;dr na koncu) Wpis @Luxik pytajacy co osiagnelismy uswiadomil mi ze wiecej spieprzylem niz osiagnalem i jestem bardziej #przegryw niz #wygryw . Zatem oto moje #oswiadczenie @Luxik: Najwyższa pora, tylko chęci są a gorzej z wytrwałością. Studia raz #!$%@?łem lądując na dziekance i prawdopodobnie teraz też wyląduje(mam 3 egzamny do zdamia +projekt) a już powinienem być inż od stycznia. Skasowalem 2 auta, jedno to przez znikoma wartosc ale drugim wpadlem w poslizg przy 130 i do dzisiaj zastanawiam ile brakowalo bym siebie z kumplem zabil a biorac pod uwage ze bylo dachowanie(na szczescie w powoetrzu) na wiadukcie drogi szybkiego ruchu to mielismy ogromnego fuksa. Z nauka jezykow sa trudnosci - angol od pierwszej klasy podstawowej sie ucze a umiem go na poziomie ledwo komunikatywntywnym, niemiecki 3+3 (gimbaza i lo) i od dwoch lat chodze do szkoly jezykowej i go nadal nie umiem. Stosunki damsko-meskie tez wiecej porazek niz sukcesow(bardziej na skutek lenistwa i odkladania wszystkiego na pozniej niz mojej osoby). I wiesz co najgorsze ze jestem osoba kreatywna, ambitna i nie glupia (mature[kolejny sukces] rozserzona zdalem na 78% chociaz matematyk powiedzial mi ze nie zdam wiecej niz 50% i bedzie dobrze jak zdam a studia na polibudzie mam odpuscic bo jako humanista nie dam sobie rady) ale wszystko rujnuje moj slomiany zapal, lenistwo, odkladanie na pozniej i #!$%@? czasu na przyjemnosci( wykop, gry na komorce, tv, imprezy...). Wiesz co roku prawdopodobnie juz nie uratuje ale zycie moge w kazdej chwili zmienic. Jutro jak wroce z egzaminu(na mtory srednio umiem) usuwam na trwale konto z wykopu i #!$%@? mnie te 12 k komentarzy czy niektore wpisy do ktorych mam sentyment. Teraz usune gre z komorki gdzie ladny level ale mase czasu marnuje na nia. Jeszcze tutaj wroce ale nie wczesniej niz spelnie postawione cele: 1. Bede na 7 semestrze (jezeli teraz jakims cudem zalicze i sie w lutym obronie to do celu dokladam prace w zawodzie jezeli obleje teraz to wystarczy tylko dostanie sie na 7 semestr). 2 Jezyk angielski podszkole tak bym bez napisow mogl obejrzec film oraz bez zastanawiania sie nad slowami dogadac, niemiecki naucze sie na poziomie B1. 3 W przyszlym roku pojade stopem(najlepiej z dziewczyna) na poludnie np do Gruzji. 4 Jezeli chodzi o dziewczyny to umowie sie z 20 dziewczynami na randki/stworze polroczny zwiazek. Do poki tych celow nie spelnie nie wracam na wykop.

Swoja droga piszac ten wpis uswiadomilem sobie ze od 4 h mam 23 #urodziny i jeszcze bardziej mi sie smutno zrobilo. Dopiero jak sobie pomysle o celach to jest na duchu mi sie robi lzej. Biore sie do roboty by 24 urodziny byly odmienne :).

tl;dr: Dzisiaj mam 23 urodzinki, wpis @luxik uswiadomil mi jak wiele rzeczy mam do zrobienia. Zatem usuwam konto(po powrocie z egzaminu) i wracam na wypok dopiero jak swoje cele osiagne. Do zobaczenia za rok :).


P.S. Wypociny moga miec forme zwrotu jednoosobowego bo 3/4 tekstu napisalem jako odpowiedz dla luxika.
  • 11
  • Odpowiedz
@5th: stary, przerażasz mnie (i zachwycasz), nie sądziłem, że wpis, którego temat wymyśliłem drapiąc się po jajkach pod prysznicem może komukolwiek dać tak do myślenia :)

Jeśli to rzeczywiście prawda, to co mogę rzec - wytrwałości, powodzenia i trzymam kciuki - wydaje mi się, że pod względem charakteru jesteśmy całkiem do siebie podobni - więc czuję Twój ból :)
  • Odpowiedz
  • 1
@OrestesGaolin:Dzieki:). Czemu nie z dziewczyna? Jezeli bede z kims to bedzie razniej a dwa juz wsyepnie ugadalem sie z pewna znajoma co zna rosyjski. W przyadku Gruzji taka dziewczyna to skarb:).

@Luxik: Dzieki :). Mysle ze wiele osob z naszego pokolenia zna ten bol. W sumie jest to jakis sposob na zycie ale z drugiej strony jest tyle fajnych rzeczy do zrobienia, ze szkoda je przeleniuchowac.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bimbermaeister: Również dzięki :)

@Dziecko_Kiciocha: Bo zostal usuniety o czym Luxik zaznaczyl na poczatku ale ja tego nie zaiwazylem.

@jumpel: Samo nic nie przychodzi. Generalnie masz racje jeszcze mlody jestem i daleko mi do starego kawalera ale czasami mam dosc singlowania. Poza tym umawianie sie z kobietami to nie koniecznie zrywanie z singlowaniem;).

@ycnamocaba: Dzieki :) No tagu #plywajzwykopem i tej ekipy
  • Odpowiedz