Wpis z mikrobloga

15 minut. Tyle czasu czułem się dobrze po pierwszej terapii DDA. Głównym powodem dla którego tam poszedłem był mój rozpadajacy się związek. Po tygodniu " cichych dni " miałem się spotkać ze swoją dziewczyną. Wczoraj jeszcze bardzo mi kibicowała, pisała że od razu mam do Niej przyjść i wszystko opowiedzieć. I co?
I totalnie mnie olała. Wolała wesołą rozmowę z kolegą.
Czuję się jak śmieć, nie jestem nic wart. W końcu pora spojrzeć w lustro i powiedzieć sobie, że nie warto. Bo i tak cokolwiek, absolutnie cokolwiek bym nie zrobił, zawsze wychodzi kanał.

#dda #zwiazki
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dawidu23: to dopiero pierwsza. Z tym że co byś nie zrobił i tak jest #!$%@?. Czujesz się jak większość DDA i normalne że inna psychopatka znalazła sobie Ciebie. Tak to już z tymi DDA już jest. Znam z autopsji
@Dawidu23: terapia to najlepsza rzecz jaką możesz DLA SIEBIE zrobić w tej sytuacji. Zobaczysz, że w końcu poczujesz się dobrze sam ze sobą, pozbędziesz się jednostronnych relacji, w których tylko dajesz. Teraz dla Ciebie motywacją jest rozpadający się związek, terapia sprawi, że poczujesz motywację z wewnątrz siebie i zadbasz o siebie najlepiej na świecie :)
Nie rezygnuj z wizyt u psychologa!!! Dużo zdrowia życzę! :)