Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ZastepcaPomocnika: no niestety poznałem sporo ludzi na emigracji, w tym Polaków. Z nikim nie utrzymuję kontaktu i nie zamierzam. Tylko z tutejszymi. Problemem imigrantów jest to, że nie umieją się asymilować. To starają się wykazać w pracy, to być super uprzejmym nieznając w ogóle kultury ani języka w kraju w którym są. No i niechęć do uczenia się języka. To mnie u nich odpycha, przyjechali i robi, ma pieniądze i tylko
@obersturmbaufuhrer: Miales pewnie na starcie tak bo poczules w koncu szelest. Jak sam mowisz uczysz sie jezyka, asymilujesz sie. Ja bylem raz na wakacjach jak mialem 18 lat z kumplami w holce dorobic. Mieszkalismy w barakacha (domkach holenderskich) przez miesiac i jak gadalismy z tymi co tam juz dlugo siedzieli to nam mowili, ze i tak mamy fajnie bo czysty ten domek, bez grzyba i tylko 5 osob mamy. Masakra, praca
@Maly_skowyrny_zuk: Gowork, opinie o e&a.
@shazzy: Akurat to są fejki. Można sobie przejrzeć kilka opinii i ktoś chyba się albo bardzo nudzi albo ta agencja mu podpadła, bo co chwilę wypisywane są bzdury albo coś o samochodach z polskimi blachami.
Ktoś sobie kręci bekę. Pewnie nie ma co robić po pracy.