Wpis z mikrobloga

Rozmawiałam ostatnio z moim byłym. Nie macie pojęcia co on oderemefia.. po części mi wstyd, że w ogóle kiedyś z nim byłam i czuje obrzydzenie. Sprawa wygląda następująco. Koleś mial problem wczesniej ze zbyt szybkim finałem. Wiecie na jaki wpadł pomysł? Spotyka się z jakąś kobietą 50+ po menopauzie i na niej ćwiczy podobno bez zabezpieczeńnia zawsze w środku konczy, bo bez ryzyka wpadki. Po pijaku mi to napisał wszystko. Że udaje mu się dobić już do 15minut "piłowania". Szkoda, że nie wziął pod uwagę chorób wenerycznych.. Zablokowałam go po tym wszystkim. Najgorsze, że ta kobieta podobno ma męża, a spotykają sie, gdy ten jest w robocie. Jej to odpowiada, bo mąż już nie może.. jak powinnam zareagować?

#tinder #logikaniebieskichpaskow
  • 20
  • Odpowiedz
@Infekcjaintymna: Ale czemu w ogóle były porusza ten temat? Spił się, no ok. Ale czemu akurat Tobie o tym mówił? Coś sobie kompensuje odnosząc się do dawne relacji? Był to problem u Was i teraz leczy kompleksy mówiąc o postępach i kontroli finału?
  • Odpowiedz
@twoi_oyciec dobrze napisałeś, szkoda że OPka nie w humorze i usunęła XD

@Infekcjaintymna: To absolutnie nie twój interes, były robi co chce. Jedyne co jest w tym prawdziwie niemoralne to fakt, że robi to z kobietą która zdradza swojego męża, z pewnością jest tego świadomy i nie jest to w porządku, ale poza tym jednym aspektem to równie dobrze może on walić gumową lalę, albo 18 latkę alternatywkę, albo 70 latkę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Infekcjaintymna: pomijając kwestie że przyczynia się do zdrady, zdajesz sobie sprawę że ryzyko złapania choroby wenerycznej jest piekielnie niskie, a zdecydowana większość z nich jest całkowicie uleczalna?
  • Odpowiedz
@Infekcjaintymna: 15 minut to konkretny wynik, sęk tkwi w tym aby przestać przed samym szczytem i jakoś to przetrzymać, a później już można lecieć i bić rekordy. Przekaż mu to info jeśli chce się poprawiać. Chociaż pani doświadczona pewnie już mu o tym powiedziała.
  • Odpowiedz