Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki ale się cieszę, właśnie przekroczyłem ćwierćwiecze i zaczynam nową pracę jako programista 24k na b2b ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest to więcej pieniędzy niż kiedykolwiek widziałem lub miałem na koncie wiec wyobraźnia się uruchamia. Co byście polecili zrobić z takim budżetem w takim wieku? Wiadomo myślę nad oszczędnościami żeby sobie zrobić poduszkę bezpieczeństwa, może jakiś samochód i gadżety elektroniczne jednak co dalej? Mieszkania nie planuje na razie kupować bo nie chce się wiązać z jednym miejscem zwłaszcza biorąc pod uwagę warunki ekonomiczne w Polsce. Oszczędzać i kisić pieniądze w skarpecie? Inwestować? A może korzystać z życia póki jestem przed 30?

#kiciochpyta #programowanie #programista15k #chwalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60dca498f052ea000a31fde0
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 15
  • Odpowiedz
@fiman: czyli w PL:
państwo, socjal, miska ryżu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: kup se mieszkanie, w nieruchomości zawsze warto. Najwyżej wynajmiesz firemkę która będzie w Twoim imieniu wynajmować i #!$%@?, a lokum zawcze będzie można sprzedać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Arogancky: ja nawet trochę zadowolony jestem - to był dla mnie ostatni impuls żeby znikać z tego kartonu. Czuję się trochę jak takie małe piskle które rodzice wyjebią z gniazda żeby pofrunęło albo spadło na ziemie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak masz pewność, że stabilny dochód, to ja bym #!$%@?ł pod palmy i możesz w ciekawym klimacie przebimbać nawet kilka lat, a resztę odkładać i kupić w końcu chatę w miejscu, które Ci przypadnie do gustu.
Zapraszam i polecam, Piotr Fronczewski
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Poduszka bezpieczeństwa wysokości 6 miesięcznych wypłat.
2. Portfel inwestycyjny, akcje, etfy, metale i kruszce plus obce waluty.
3. Działki pod zabudowe/rekreację lub flipowanie mieszkaniami
4. Relaks, hobby i zdrowa głowa
  • Odpowiedz