Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zrobiłam małe zamówienie z #shein i w aplikacji inpostu pokazała mi się paczka ze złej sławy dostawcą Worldtech - czy ktoś z was miał też zamówienie przez nich dostarczane i były problemy z przesyłką? Szczerze to myślałam że przyjdzie jak z ali czyli pocztą :/
#zakupyzchin
  • 8
  • Odpowiedz
@MissN0b0dy: No właśnie dziś też dostałam takie powiadomienie z aplikacji inposta… po przeczytaniu opinii na temat Worldtech również się wystraszyłam że będą problemy, a Tobie już dostarczono ją?
  • Odpowiedz
@MissN0b0dy: rozumiem, czyli jeszcze pewnie trochę czasu minie… jak dotrze daj znać chociaż będę wiedziała mniej więcej w ile czasu dotrze moja ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vrtyv: jasne, dam znać, bardziej się obawiam czy dotrze bo nie spodziewałam się kuriera a u mnie w mieszkaniu nie zawsze ktoś jest. Teraz pluje sobie w brodę bo mogłam zamówić do mamy niebieskiego, no ale zobaczymy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vrtyv: paczka dotarła dzisiaj ;D nie wiem czy masz paczkę też z Shein ale mi się zaczął aktualizować status w aplikacji inpost, warto zerknąć tam, a jak chcesz się skontaktować z kurierem jak już paczka będzie w doręczeniu to na stronie InPost w zakładce kontakt jest chat bot i tam jest możliwość uzyskania telefonu kuriera po wpisaniu numeru paczki. Mi kurier dostarczył bez problemu :)
  • Odpowiedz
Tak zamawiałam z SHEIN i nadali ja w inposcie w poniedziałek czyli mogę jej się spodziewać pod koniec tygodnia lub na następny tydzień tak jak SHEIN przewidziało czas doręczenia,dzięki za radę ()
  • Odpowiedz