Wpis z mikrobloga

Mirki jak to jest z praca w bolcie, przy wynajmie samochodu od partnera 700zł/tydz na jakie zarobki można liczyć przy pracy8-10h? Ma to być praca tylko na 2 miesiace więc na jakieś niewiadomo jakie kokosy też się nie nastawiam, ale wiadomo, żeby nie wyszło, że bedzie mi zostawał 1 tys. Miasto około 300tys
#bolt #zarobki
  • 13
@dzonson_ jeździłem miesiąc jak miałem przerwę przy zmianie pracy. Ogólnie kasa jakaś jest na utrzymanie ale na kokosy bym nie liczył. Z 12 h zmiany zostawało mi na czysto 150-250zl ale zwykle to było w okolicach 180 zł. Czyli stawka poniżej płacy minimalnej.
@dzonson_ jeśli masz samochód tylko dla siebie to 17-24 potem spać i ruch zaczyna się od 7 rano.

Ogólnie nie ma co liczyć na większe zarobki bo ja 90% czasu jeździłem. Bardzo mało było przestojów. Jak zaczynałem to myślałem że będzie to 10-15 kursów dziennie a reszta to stanie i czytanie książek. Bardzo się myliłem
@tsstolik: też miałem taka propozycje, tylko problem był w tym, że chcieli mnie wrzucic do goscia który jezdzi głównie w dzień, a mi by w wiekszości wypadały nocki, i już wybrałem wynajem, a czy dobrze zrobiłem to sie dopiero okaże.
@dzonson_ ja się dogadałem tak że pisałem im kiedy chce pracować a oni często wrzucali mnie na różne auta tam gdzie akurat mieli okienko. Wszystko kwestia dogadania.

Pracy na dłuższą metę nie polecam. Czułem się jak orangutan. Sprowadzony do poziomu ludzika wciskającego przycisk na zawołanie
@tsstolik: Pośmigam tydzien i zobaczę na czym stoję. Całe szczęście mam dobrze płatną prace, ale tak wyszło, że mam 2 miesiące przerwy, a w domu bym zwariował jakbym miał tyle siedzieć bez zajęcia.
@tsstolik @tsstolik: mam jeszcze pytanie do Ciebie. Jak jeździłeś płaciłeś jakiś podatek od siebie? Bo słyszałem różne rzeczy na ten temat. Raz w biurze mi mówili że nie trzeba płacić, jak się kogoś innego spytałem to mówił że trzeba ale że nikt tego nie robi. Jesteś może tutaj zorientowany jak to wygląda?