Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu zamierzam się zwolnić z pracy i wczoraj podjąłem konkretną decyzję że dzisiaj 30 czerwca złożę szefowej wypowiedzenie, tylko jest taki problem że zarówno szef jak i szefowa są na wakacjach została tylko jedna dziewczyna z biura która mówi że nie może tego przyjąć, co mam zrobić w tej sytuacji żeby nie pracować miesiąc dłużej z powodu złożenia wypowiedzenia na początku lipca ?
#pracbaza
  • 18
@Andrzejzzz to że właściciele firmy wyjeżdżają na wakacje to nie grzech, każdemu się należą. Ale brak ustalonych procedur przez okres ich nieobecności to już duża oznaka złego zarządzania
@Andrzejzzz: oznaki złego zarządzania hahaha dobre xD
Jestem operatorem automatów spawalniczych, każdą czynność musimy wbić w komputer i jest określony czas na to według którego jest liczona premia (2400 podstawa i 800 zł premia zależna), pomimo wszelkich starań maszyny i urządzenia ciągle się psują i naprawiamy je w własnym zakresie i piszemy na kartce naprawa czy coś (minimum raz w tygodniu) i się modlimy że z łaski swojej wyrównają czas i
@Andrzejzzz nie bronię tego konkretnego pracodawcy bo widać że to Janusz.

Wg mojej osobistej opini pisanie że to źle że w czasie kiedy właściciel firmy jest na wakacjach jego pracownicy pracują zalatuje populizmem.

Czy to oznacza że w czasie wakacji szefa należy zamykać firmy bo to nie godne żeby w tym czasie pracownicy pracowali?
@tsstolik: nie - należy się zwalniać bo place są do dupy i kazać szefuniowi zasuwać - pieniędzy nie ma bo oszczędności, bo korona wirus ale wakacje kuuurwa panowie? O co chodzi? Przecież każdemu się należy ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Andrzejzzz: najśmieszniejsze jest to że taka sytuacja jest z powodu starszego pokolenia powiedz mu że ci mało to zaraz wycie roszczeniowy gówniarz przecież starcza na bułkie z pasztetem i landrynki zamiast samemu jak młodzi szukać lepszych okazji i nie przyzwyczajać do wyzysku januszy, wiem że niektorzy nie mają wyboru ale to ich wina