Wpis z mikrobloga

Nie sądziłem, że i ja napiszę taki post, ale już nie raz ta społeczność pokazała że można na was liczyć.

Mój tata na skutek cyklicznego zwalniania części ludzi poprzez optymalizację i automatyzację procesów w firmie po prawie 40 latach pracy w jednej firmie stracił pracę.

Ma 56 lat i należy do pokolenia które nie zmieniało pracy jeśli było im dobrze w firmie, a przez większość czasu był zadowolony, zajmował takie stonowiska jak:

- Kierownik Oddziału Sieci Wydzielonej Tarnów Wschód - Utrzymanie i budowa sieci telekomunikacyjnej

- Starszy specjalista ds. Zleceń Usługowych i Uszkodzeniowych w Krakowie- Telekomunikacja Polska S.A. - Zestawianie , utrzymanie, pomiary łączy transmisji danych i telekomunikacyjnych

- Starszy specjalista ds. Realizacji Zleceń Usługowych Orange Polska S.A. Kraków - Realizacja wywiadów i zleceń dla klientów indywidualnych, biznesowych i strategicznych, oraz operatorów Telekomunikacyjnych w systemach elektronicznych

- Starszy specjalista ds. Dostarczania i Utrzymania Usług. Wydział operacyjnego utrzymania usług Orange Polska S.A. Kraków - Utrzymanie infrastruktury telekomunikacyjnej włącznie z urządzeniami transmisji danych wraz z urządzeniami klienckimi.

Większość jego pracy to praca biurowa, realizacja zleceń, kontakt z klientem.
Szybko się uczy, jest sumienny i zbierał dobry feedback od przełożonych.
Nie zna języka obcego.

Mieszka w Tarnowie, a pracował zdalnie dla firmy z Krakowa. Próbuje szukać pracy w Tarnowie, ale rynek pracy w Tarnowie jest dość ubogi i póki co niczego nie znalazł.

Jeśli ktoś szuka pracownika, którego można łatwo przeszkolić i który może pracować zdalnie lub na miejscu w Tarnowie, to byłbym wdzięczny za kontakt. Chętnie prześlę CV.

Będę wdzięczny za każdą pomoc :)

#praca #pracazdalna #tarnow #szukampracy #telekomunikacja
  • 134
@zexan: trzymam kciuki, choc w tym wieku nie jest latwo o robote. Moj tata mial troche podobna sytuacje 2 lata temu (wtedy mial 53 lata) - korpo mu podziekowalo po parunastu latach pracy. Zakaz konkurencji nie pomagal, ale po roku znalazl robote przez Linkedina, polecam ogarnac Tacie dobry profil, sa nawet cale kursy jak taki zrobic i prowadzic.
To nie kwestia nastawienia. Starsi ludzie nie mają już tak łatwo jeśli chodzi o naukę nowych rzeczy.


@ZasilaczKomputerowy: Ale mnie jest bliżej do 50 niż 40, więc piszę z pozycji osoby, która sama już tego doświadcza. Gdy się zaczyna ćwiczyć pamięć, to ona się poprawia. Dokładnie z tym zresztą miałam problem, cienką pamięć od zawsze - czytam dużo po angielsku, ale zauważyłam, że od dawna żadne nowa słowa mi się nie
@zexan: z tego co widzę to pracował dla Orange/TP wiec może do podwykonawcy dla Orange na tym rejonie. O ile się coś nie zmieniło to Huapol tam obsługuje sieć. Myśle, że jeśli miał jakieś kontakty z Nimi to bez problemu mogliby go wziąć na jakiegoś brygadzistę/kierownika.