Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy!
Szybkie pytanie :D niekoniecznie proste... potrzebuję program do faktur, bezpłatny lub względnie tani. Księgowość mnie nie interesuje, tylko wystawianie papierka (więcej niż 3 w miesiącu, ale niewiele ponad), względnie ładnego więc szablony do wyboru muszą być.

Na razie zastanawiam się pomiędzy (więc jak ktoś ma tu doświadczenie to proszę o komentarze):
- fakturownia
- firmino

Biorę pod uwagę
- intaxo

Odrzuciłem:
- FakturaXL
- Taxon
- inFakt
- Melpe
- iFirma
- wFirma

Może jest jeszcze coś czego nie brałem pod uwagę? Liczę na Was! :D

#faktury #fakturowanie #ksiegowosc #firmino #fakturownia
  • 6
@zibizz1: Tak inFakt odrzuciłem z powodu ceny. Mam teraz iFirmę i obniżyli limit darmowych dokumentów z 10 na 3 (a za więcej dokmentów cena 12,5 no i od nich chcę uciec, bo np właśnie w fakturownii mam to samo czego potrzebuję za połowę ceny)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xoxox: 6zl miesięcznie to nie majątek. Ja bym się kierował jednak użytecznością. Pozakladal konta i sprawdził co bardziej Ci pasuje. Mój tata korzysta z fakturowani do JPK, ja z InFaktu do całej księgowości. Tak jak napisałem fakturowania w twoim przypadku będzie lepsza ale jakbyś chciał zerknąć na inFakt to polecam mojego reflinka z 10% rabatu na pierwszą płatność :)
https://www.infakt.pl/polecam/biurorachunkowe
ak inFakt odrzuciłem z powodu ceny. Mam teraz iFirmę i obniżyli limit darmowych dokumentów z 10 na 3 (a za więcej dokmentów cena 12,5 no i od nich chcę uciec, bo np właśnie w fakturownii mam to samo czego potrzebuję za połowę ceny)


@xoxox: ja zostałem z ifirmą, ale myślę do czego by tu uciec za rok( ͡° ͜ʖ ͡°)