Wpis z mikrobloga

@dziecielinapala Oj, no to skoro to jest taki pełny odruch to nie wiem czy ot tak zaczniesz go kontrolować. Nie mówię, że powinnaś oddać prawo jazdy, ale coś trzeba podziałać, bo normalnym odruchem w tej sytuacji jest gwałtowne naciśnięcie hamulca.

Domyślam się, że rozumiesz, że mniejsze szkody będą jak przydzwonisz w zwierzę niż w drzewo czy samochód na czołówkę.

Dziwne sprawa.

Uważaj na siebie i oby nic się nie stało.
  • Odpowiedz
@radziol88: przecież to chodzi o sytuację gdzie jest ograniczona widoczność np jakaś górka no i nie wiem czy zaraz tam kogoś nie będzie i tak też dzisiaj wyjechałam, drugi samochód był na szczęście że 100 metrow przed wzniesieniem i tyle mojego farta ( _)
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: a to czasem też hamuje xD nie wiem od czego to zależy bo to odruch. W każdym razie nie zaniósł żadnego zwierzęcia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dziecielinapala: Tzn jak ci coś się #!$%@? pod koła to dobry manewr jest by odbić, bo ok, oduczysz się tego, potem będziesz zwierzątka masowo zabijać, a następnie jakiś gowniak ci się #!$%@? i trauma do końca życia ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dlatego jazda po Polsce jest stresująca bo staram się na bieżąco analizować ewentualne przypadki. Raz wyjechałem na pas w nocy bo drzewo było rozwalone na drodze,
  • Odpowiedz
ja też odbijam i #!$%@?, zwierzaczki są ważniejsze niż kawałek złomu czy ewentualne życie ludzkie.


@Bordomir Ciekawe czy dalej byś tak twierdził jakby kierowca z naprzeciwka też wyznawał tę zasadę i zamiast zabić sarnę to zabiłby ciebie, twoją żonę i dwójkę dzieci...
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL a może nie zabiłby ani sarny, ani mnie, ani dwójki moich dzieci? Po co zakładać najgorsze? To jak z tymi szczepieniami xD szczep się, bo będziesz leżał pod respiratorem. A może lepiej zakładać, że się nie zachoruje i elo?
  • Odpowiedz