Wpis z mikrobloga

I tak się żyje na tym wykopie ¯_(ツ)_/¯ tymczasem nie znam żadnego człowieka osobiście, który jako argument za tym że nie przyjął i nie przyjmie szczepionki przeciwko covid podał 5G, był płaskoziemcą czy mówił że jest robiona z abortowanych płodów.

Tasujcie się nadal do swoich wymyślonych wpisów, niech wam ślinka cieknie na widok plusów.

To, że jakiś marginalny procent ludności i wykolejeńców pisze takie kocopoły to nie znaczy, że każdy tak myśli.

Wychodzicie czasami z piwnicy i rozmawiacie z ludźmi? Czy tylko zarzutki, że byliście na obiedzie w niedzielę u wujka i on powiedział że się nie szczepi bo ?

#koronawirus #szczepienia #manipulacja
Pobierz s.....t - I tak się żyje na tym wykopie ¯\(ツ)/¯ tymczasem nie znam żadnego człowieka ...
źródło: comment_1624867573MEimFcxM78OXITDxhoqam7.jpg
  • 93
tymczasem nie znam żadnego człowieka osobiście, który jako argument za tym że nie przyjął i nie przyjmie szczepionki przeciwko covid podał 5G, był płaskoziemcą czy mówił że jest robiona z abortowanych płodów.


@sun_belt: ja za to znam całkiem sporo, którzy mówią, że szczepią się by pojechać na wakacje i dostać paszporcik. XD
@sun_belt: Nie mieszam tak żadnej osoby która się nie szczepi i ma argumenty w stylu "nie wiem, nie znam się, bo nie" - ok, jej prawo.
Jednak w większości przypadków osoba która ma jakieś argumenty przeciw szczepienion, okazuje się wierzyć w to całe szurskie gówno od "niezależnych nałkofcuf" oraz wagon spisków. Piszę większość, bo może jest jedna osoba z normalnymi argumentami ale jej nie spotkałem.
Na wykopie stabilnie, cały czas obrażanie i wyśmiewaniem, chamstwo i prostactwo. Potem wybory i zdziwienie: ale jak to? przecież każdego dnia moje wypociny były w gorących? Kto na nich głosuje?

Z moich obserwacji wynika, że ludzie którzy nie będą się szczepić po prostu odpuścili i w milczeniu podejmują decyzje. To anologiczna sytuacja co w wyborach. Nie warto się kopać z koniem i trolami, tylko swoje robić.

Zero zdziwienia, zamykanie się w własnej
Tak nazywam tych o których pisałem w wpisie, do zaszczepionych nic nie mam. Skoro przyznaje w wpisie że istnieją szury (margines) to istnieją i covidianie.


@sun_belt: ale skoro wierzysz że wirus istnieje to jesteś covidianinem, nie są nimi tylko ci którzy wyłączyli telewizor i wiedzą że nie ma żadnej pandemii, pytałem dość długo i taka regułą mi wyszła

czy mówił że jest robiona z abortowanych płodów.


@sun_belt: episkopatu nie liczysz
@Deska_o0

ale skoro wierzysz że wirus istnieje to jesteś covidianinem, nie są nimi tylko ci którzy wyłączyli telewizor i wiedzą że nie ma żadnej pandemii, pytałem dość długo i taka regułą mi wyszła


Okupujcie się dalej w tej swojej wojnie, mnie ona nie interesuje

episkopatu nie liczysz bo nie słyszałeś nigdy o nim?


Nie, nie liczę. Pisałem że margines zawsze się znajdzie. Ilu Polaków jest biskupami? No właśnie, więc episkopat jest marginesem
@Deska_o0

Twój komentarz został skasowany bo nie dało się czytać tej covidowej agresji i manipulacji. Możesz zrobić osobny wpis gdzie zgarniesz trylion plusów od botów, troli i pożytecznych idiotów. Nie ma tu miejsca na dezinformację i manipulacje.