Wpis z mikrobloga

Niektórzy tu zastanawiali się jak to będzie za jakiś czas po HP3 i że niektóre relacje zweryfikuje czas i że w związku z tym czekają na tą zapowiadaną wspólną imprezę urodzinową Baśki i Boguśki. No więc wygląda na to, że ten dzień nadszedł- jest taka jakby impreza. Nie ma na niej oczywiście wszystkich. W sumie nie ma tych co zwykle... Wygląda to na kolejny wyjazd barterowy, ale dram brak i przynajmniej część ekipy w dalszym ciągu trzyma się raczej razem #hotelparadise
  • 31
Nadal nie ma z nimi Kary i Marcina. Wydaje się jakby ciągle byli gdzieś na uboczu. No i nie ma Kornelki, a czy Bibi nie miała robić z nią urodzin ?
@Joanna_Maria_W: własciwie nie spodziewałem się niczego szczególnego po tej "wielkiej imprezie urodzinowej", bardziej byłem ciekawy co niby takiego zajebistego wymyślą. Może jak się bardziej nachlają to niechcący coś na insta głupiego wrzucą

(A nie, dobra.... jedyne co mnie zaskoczyło to brak Kornelii)
@Pufin876: mam wrażenie, że Marcin i Kara sami trochę się odcinają od reszty. Mają jakiś pomysł na siebie i chyba nie chcą być kojarzeni tylko z HP3. Program miał być trampoliną, a nie maszynka do wiecznego odcinania kuponów (np. jak Olka, która kompletnie nie ma na siebie pomysłu)
@DailyPunch: Tu już nie ma co wrzucać. To co było do ukrycia, nie jest już sekretem, a jeżeli jakaś parka się jeszcze ujawni, to już nie będzie ani szokujące ani ciekawe. To trochę wygląda jakby byli w dalszym ciągu "w pracy" - nawet jakiś facet wrzucił posty, że im zdjęcia robi w trakcie opalania, kolacji.
@Joanna_Maria_W: meeeh, raczej to nie jest żadna impreza urodzinowa, tylko właśnie wyjazd barterowy, bo wszędzie ten hotel oznaczają, a organizatorką jest chyba Luiza, bo jakoś jej tam pełno. A że akurat w okolicy tych urodzin to raczej przypadek.
W sumie śmiesznie, bo pojechały same parki plus duet Kuba/Nathalia
@Joanna_Maria_W: mi to wyglada tak jak inni tu pisza na wyjazd barterowy a urodziny tak przy okazji. Oni chyba nic innego nie robia tylko mocza tylki w spa i chleja, ewentualnie skocza na silke i potrenuja do mma. Serio tak to wyglada jakby nikt tam nie pracowal, chociaz wiekszosci nie obserwuje i moge sie mylic. Mogliby pojsc do teatru albo przeczytac jakas ksiazke i dac pozytywny przyklad, ale moze tego nie
@Lolek1011: pracują tylko Sara i Kornelia, a wygląda na to, że i Baśka już chyba zrezygnowała z pracy. Też nie obserwuję wszystkich (5 czy 6 osób) ale i tak widzę, że dzień w dzień jest na ich instastories dokładnie to samo. Raczej Nida i reklamy niż coś pożytecznego. Coś tam jeszcze czasem fajnego pokaże Sara, ale też bez szału.

@Joanna_Maria_W: wiadomo, że żaden jak piszesz "sekret" już nie wyjdzie, raczej
@Lolek1011: pracują tylko Sara i Kornelia, a wygląda na to, że i Baśka już chyba zrezygnowała z pracy. Też nie obserwuję wszystkich (5 czy 6 osób) ale i tak widzę, że dzień w dzień jest na ich instastories dokładnie to samo. Raczej Nida i reklamy niż coś pożytecznego. Coś tam jeszcze czasem fajnego pokaże Sara, ale też bez szału.

@Joanna_Maria_W: wiadomo, że żaden jak piszesz "sekret" już nie wyjdzie, raczej
@Lolek1011: Ja nie obserwuję nikogo oprócz Krystiana i Simona, ale nie oszukujmy się, tak to wygląda. Chwila delikatnej sławy, to wykorzystują czas na zabawę, bo prawda jest taka, że na prawdziwe zainteresowanie narodu to mogli liczyć uczestnicy takiego Big Brothera pierwszej edycji i do tej pory ludzie ich pamiętają. Moje osobiste zdanie jest takie, że się na tą całą "zabawę" smutno patrzy. Nie z zazdrości, ale te pląsy, oznaczanie wszystkiego i
@DailyPunch: @Joanna_Maria_W: no wlasnie mam takie same obserwacje, obserwuje 2 osoby ale czasem zerkne kto co wrzuca i mysle ze przy takim gronie odbiorcow mogliby pokazac cos pozytecznego, zainspirowac do czegos mlodziez (bo pewnie to sa ich glowni odbiorcy), do jakiegos sportu, czy wlasnie czegos zwiazanego z kultura; muzeum, teatr, ksiazka czy nawet kino. A ja ciagle widze zabiegi, spa, szampan, zarcie, reklamy. Dla mnie to tez zawiewa pustka. Wlasnie
@Lolek1011: szczerze to juz wole obserwowac kilka osòb z big brothera z 2019 jak bartek czy radek, czy marchwia ktòrzy prowadza zwykłe zycie mimo ze maja z 3/4 mniej obserwujacych niz tych drugoligowych celebrytòw gdzie u prawie wszystkich jest praktycznie to samo, imprezki, promocje, reklamy itd
@Lolek1011: Mogliby zerknąć na Wykop i poczytać. Ale pusta zabawa za darmo jest atrakcyjniejsza niż coś ambitniejszego wymagającego większego wysiłku niż dojazd do kolejnej barterowej lokalizacji. Od czasu do czasu, ok, zabawa jest dla ludzi, ale tego już jest za dużo. W zasadzie nie widzę tu nadziei na coś innego. Krystian przynajmniej zabrał się za organizowanie różnych rzeczy związanych z restauracją, przynajmniej tak to wygląda na jego stories, a reszta jakby
@Joanna_Maria_W: @Lolek1011: zdecydowanie, Krystian nie pieprzy głupot o kolejnych cudownych produktach, a wziął się za tworzenie restauracji. fajnie, oby mi się powiodło. Druga osobą, która nie spamuje szajsem jest Sara - choć jak słyszę to jej "siemka, siemka" w niemal każdym stories to trochę mi się robi słabo (nie chodzi o słowo, a częstotliwość użycia).

Niby 100/100 jakiś czas temu robił mini recenzje filmów, na których był w ostatnim czasie
@Lolek1011: @Joanna_Maria_W: ja obserwuje ich jeszcze i wiekszosc z nich pracuje. Goryl pracuje na silowni i ma swoich podopiecznych (uklada rowniez diety), Krzysiek pracuje jeszcze w Rzeszowie jako barber, Baska do niedawna byla kelnerka w trojmiescie ale sie przeprowadza gdzies z Krzyskiem wiec musiala zrezygnowac, Luiza pracuje jako modelka wybiegowa dla roznych projektantow i jest fotomodelka, Kara prowadzi dalej swoj salon kosmetyczny, Nathalia organizuje rozne eventy i bierze w nich
@deyna123: Niektórzy to wiedziałam, że pracują- Juras, Sara, Nathalia, Kornelia, Luiza jako modelka. To pokazują też w swoich mediach społecznościowych. I uważam, że bardzo dobrze, że tak robią. Bo to też jest jakiś pozytywny przekaz, że nie tylko reklamy i imprezy i odcinanie kuponów od udziału w reality show, ale też i praca, którą mieli przed programem. Prawda jest brutalna. Pamiętam chyba z ostatniego BB, że niektórzy wchodząc do programu myśleli,