Wpis z mikrobloga

Jak redaktorem Onetu czy tam innych wysokich obcasów nie jest #przegryw #blackpill to ja nie wiem co oni mają w głowach

Tak czy siak kolejna historia z cyklu #pieklokobiet. Jak ciężko #rozowepaski mają w związkach. Zobaczcie sami.
#p0lka w #zwiazki gardzi swoim #niebieskiepaski bo jest za miękki
Jest za dobry a jak jest za dobry to znaczy że jest miękka faja a jak jest miękka faja to tfu na niego
Taka #logikarozowychpaskow
Pobierz juzwos - Jak redaktorem Onetu czy tam innych wysokich obcasów nie jest #przegryw #bla...
źródło: comment_1624718354UMGKcglxz6Tb5EISPZ61j2.jpg
  • 22
@juzwos: Chodzi o to że koleś nie wyzwala żadnych emocji w kobiecie, związek jest monotonny, a ona w sumie nie musi się przejmować czy pojawi się jakaś konkurencja. Blackpille myślą że jedyne o co chodzi to wygląd, geny, etc. Ale to nie prawda, kobiety są bardzo emocjonalne, to one chcą czuć te wielkie emocje, nie być ich przedmiotem. A zresztą druga w nocy jest, nie chce mi się produkować xD
@agent733: dokładnie każda jedna. Trzeba po prostu fundować huśtawkę emocji i nigdy nie bać sie gadać tego co sie myśli o tym co #!$%@?ła w danym momencie.

A co do tematu to olbrzymi wpływ na zachowanie faceta mają hormony, będąc na bombie i odpowiednio zbijając estro nie ma czegoś takiego jak uczuciowość, wiem z autopsji. Non stop chce sie dominować nad laską i traktuje się je większość czasu jak obiekt seksualny