Wpis z mikrobloga

#vectra #internet

witam

potrzebuję pomocy jakiej promocji wybrać w sieci Vectry w Gdańsku żeby tak się opłacało na jakiś czas. Obecnie posiadam starą opcje tak jak widocznie na screenie , moja umowa się kończy w 30.06.2021.

Wczoraj byłem w salonie i babka proponowała droższa opcje:

telewizja platyna + 450 Mb/s + filmbox + sport na ostro + HBO na 6 msc + 2 telefony = 141,97 pln

druga opcja (nieopłacalna)
platyna + 600 Mb/s + filmbox + sport na ostro + eleven + HBO na 6 msc + 2 tel = 151,97 zł

Problem jest taki ze ja i moja dziewczyna rzadko oglądamy telewizje i tylko korzystamy z internetu. Więszkość czasu pracujemy. Oglądamy tv kiedy chcemy. Jaką opcje vectry najlepiej wybrać? A może UPC będzie lepszy?
źródło: comment_1624617072NdUpJxuNXcea9I8hXaGeMx.jpg
  • 7
@mikow29 na pewno tak. @sherriff przedzwon do UPC, powiedz, że rozważasz zmianę operatora i zobacz co zaproponują. Umowę dogaduj zawsze telefonicznie, a papier podpisuj z kurierem, nigdy w salonie - w salonie nikt nie nagrywa rozmowy i mogą obiecywac gruszki ba Wierzbie, przez telefon masz nagrane i podkładkę, jeśli konsultant wprowadzi Cię w błąd lub coś zatai - on za to odpowiada, nagrania trzymane są przez dwa lata. Przy umowie nie podpisanej
@sherriff sprawdź czy nie przechodzi na nieokreślony w którym nagle płacisz miesięcznie kilkukrotnie więcej niż dotychczas, tak jest w Orange jeśli zdecydujesz się na opcję w której możesz zerwać z miesiąca na miesiąc (w drugiej opcji automatycznie przedłuża się na 6 miesięczne okresy). Te decyzję podejmujesz zawierając kontrakt także z reguły człowiek o tym nie pamięta.