Wpis z mikrobloga

@stanley___: Jeśli zakończenie jest na sali gimnastycznej, to mogą mieć zakaz zakładania innego obuwia niż sportowe. A w niektórych szkołach w ogóle zmienia się obuwie. Zależnie jak bardzo mocno egzekwowany jest ten nakaz, mogą również zakazywać obuwia galowego.
  • Odpowiedz
a we Francji totalnie na wyjebce wszyscy na sportowo ubrani xD tylko ja Polaczek pierwszy raz odbierałem dyplom i przyszedłem #!$%@? nauczony w Polsce xD do dziś pamiętam jak się wszyscy patrzyli xD


@kojak3639: tam to potrafia na egzamin przyjsc w klapkach, a w polsce to cie nie wpuszcza na sale
  • Odpowiedz
@stanley___: Ooo, pamiętam te zakończenia roku w późnych latach 90 i początku XXI w. Setki ludzi na sali gimnastycznej, godizny spędzone na przemowach i rozdawaniu nagród, dzieciaki siedzące na podłodze, wszyscy w długich spodniach i białych koszulach.

Wszyscy spoceni jak niebieskie stworzenia ale oczywiście panie nauczycielki w przewiewnych sukienkach i spódnicach nie widziały problemu, tym bardziej że co pół godziny była przerwa na fajeczka.

Dobrze że ten rak już powoli miija,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanley___: dziś minąłem kilku gości w okolicach mojego starego technikum i zauważyłem to samo. Koszula, czarne jeansy i jakieś białe najki. Jedyne co pomyślałem to "no i co #!$%@?, nie można było tak wcześniej?"
  • Odpowiedz