Wpis z mikrobloga

Też nie wiem, kto by chciał taką pierdołę, która nie ma prawa jazdy, zwłaszcza że 90% dorosłych mężczyzn ma w PL prawko.


@dzapanisko: no pewnie, ale jak laska jest eko albo po prostu pierdoła i nie jeździ to wszystko spoko. Najważniejsze żeby miała cipę, reszta jest bez znaczenia dla spermiarzy!

i się dziwić, że chłopy to woły robocze ¯\_(ツ)_/¯ koleś na kasie? przegryw. Laska na kasie? niezależna. Facet bez prawka? #!$%@?.
  • Odpowiedz
laska bez prawka?


@swiety_spokoj: To akurat też kalectwo. Mojej ex, która nie miała prawka, powiedziałem że za szofera nie będę robić, nie miała prawa jazdy. Namówiłem ją i zmobilizowałem i zrobiła. Także po prostu trzeba nie być pierdołą i nie dać się eksploatować.
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj:

"Boję się jeździć pomimo że mam prawko, niech facet wozi :((("


Aż strach pomyśleć, za jak żałosną jednostkę zostałby uznany mężczyzna przyznający się do strachu przed jazdą i ile pomyj by się na niego wylało, jednocześnie w połączeniu z "dobrymi" radami "po prostu to rób i się przełamiesz chłopie".
  • Odpowiedz
Aż strach pomyśleć, za jak żałosną jednostkę zostałby uznany mężczyzna przyznający się do strachu przed jazdą i ile pomyj by się na niego wylało, jednocześnie w połączeniu z "dobrymi" radami "po prostu to rób i się przełamiesz chłopie".


@Kozikiewicz: Mam kuzyna, który ma prawko od co najmniej 25 lat, gość obecnie ma 44 lata. Jeździ tylko po pipdówach, jak ma jechać do miasta większego niż 50 tys. mieszkańców, to wozi go
  • Odpowiedz
@GearIsGreat:

nawet najdurmiejsze sebixy mają prawko, więc jeśli chłop nie ma prawka to serio coś jest na rzeczy , niezależnie od tego co #!$%@? polki na forach


Co ma do tego bycie durnym lub nie? Prawko i generalnie jazda samochodem to rzeczy, gdzie całkiem na bok idzie inteligencja a liczy się koordynacja wzrokowo-ruchowa, szybkość reakcji, orientacja przestrzenna i tym podobne.
I tak, prawie zawsze sebixy mają takie rzeczy, bo to cechy
  • Odpowiedz
@dzapanisko: fajne to wsparcie mężczyzn. Nie dziwne, że mężczyźni nie mówią o swoich obawach/lękach/i innych "nie męskich" rzeczach drugim mężczyzną jak mogą otrzymać takie super wsparcie.
  • Odpowiedz
zrobienie pj to moment i nie jest trudne, a ułatwia życie na wielu płaszczyznach


@Tenczlowiektutaj: Ułatwia, nie ułatwia, z mojej perspektywy w zasadzie jedyny jego plus to to że jest ono (oraz oczywiście samochód) warunkiem koniecznym żeby w ogóle mieć start do p0lek, a że tak czy siak nie miałbym do nich startu to nie mam też motywacji do robienia go ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@GearIsGreat: Nie mam prawa jazdy, żadnej dziewczynie to nigdy nie przeszkadzało. A przewinęło się ich przez moje łóżko niemało.

nawet najdurmiejsze sebixy mają prawko,


@GearIsGreat: No własnie... sebixy. Obecnie prawo jazdy jest potrzebne jeśli jeździsz dostawczakiem, mieszkasz na wsi/w małym mieście z utrudnioną komunikacją, albo jesteś Sebixem, który bardzo chce się pochwalić swoim Golfem 3 przed Karynami ¯\_(ツ)_/¯

Też nie wiem, kto by chciał taką pierdołę, która nie ma prawa
  • Odpowiedz
@Flutter_M_Shydale: Tzn oczywiście w Polsce panuje często jeszcze takie przeświadczenie, że facet bez prawka/samochodu to nie jest facet. Ono wynika z głęboko zakorzenionej biedy Polaków, gdzie przez pokolenia samochód był towarem luksusowym i ta sytuacja zmieniła się dopiero dzięki napływowi używanych samochodów po niemieckich emerytach. Ale bardzo dużo normalniejszych dziewczyn nie zwraca na to większej uwagi.

W zasadzie to czepianie się o brak prawka jest to dobry shit-test czy taka dziewczyna
  • Odpowiedz