Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Podchodzę do Wiedźmina 3 raz. Niestety znowu zaczyna mnie nudzić. Najbardziej zniechęcają mnie za długie dialogi przed, w trakcie i po questach. Coraz częściej zaczynam olewać "białe" opcje dialogowe w rozmowach. Dzisiaj, na przykład, przeskipowałem połowę misji związanej z poszukiwaniem Jaskra w Nowigradzie. Szczególnie zdenerwowała mnie ta piosenka blondyny w karczmie, którą po krótkiej chwili wyłączyłem.
Wygląda na to, że nie dane mi jest skończyć tej gry.
#wiedzmin3 #gry #zalesie
Pobierz Eligo - Podchodzę do Wiedźmina 3 raz. Niestety znowu zaczyna mnie nudzić. Najbardziej...
źródło: comment_1624564751O5FlMLk7X47CLrvTIJsv2d.jpg
  • 4
@Eligo powiem ci, że zupełnie inaczej mi się przechodziło Wieśka po RDR2 które ma bardzo wolne tempo akcji i pozwala się tym samym lepiej wczuć w świat. Podchodząc w ten sam sposób do Wieśka, z założonym z góry planem, że na przykład jestem całkowicie wierny Cesarzowi, biorąc zlecenia poboczne i unikając szybkiej podróży, zdecydowanie bardziej się wczułem w ten klimat i przestałem skipować kwestie
@Eligo: No dużo jest nudnych questów zapychaczy w podstawce a i główna linia fabularna jest dość nudna. Ale warto się przemęczyć żeby potem zagrać w Serce z Kamienia które jest arcydziełem jeśli chodzi o historię.