Wpis z mikrobloga

@Wilfart: w STS nie można było wypłacać pieniędzy z ekonta, można tylko wpłacać. Nie wiem czy nie jest tak samo w Fortunie, wiesz, buk niechętnie wypłaca graczom ich pieniądze
via Android
  • 0
@Gorkel jeśli chodzi o wypłacanie przelewem to nigdy nie było w fortunie problemu. Zastanawiam sie właśnie jak to wygląda stacjonarne bo problemem może być to, że nie trzymają tam większych ilości gotówki
@Wilfart: Mówię Ci, że nie wypłacą Ci pieniędzy, które trzymasz na koncie. Z kuponu tak ale z konta? Powiedzą żebyś sobie przelew przelał na konto bankowe i tyle, no jak ty to sobie wyobrażasz w sumie XD
via Android
  • 0
@Gorkel Wyobrażam to sobie dokładnie jak w sytuacji z kuponem, tylko że daje jej kartę i proszę o wypłatę. Jak ktoś wygrywa na kupinie powiedzmy 100tys i mówi ze nie ma konta bankowego to też jakoś muszą mu wypłacić. Ewentualnie może to wyglądać jak w lotto gdzie trzeba jechać do centrali odebrać większe nagrody.
via Android
  • 0
@Gorkel mam konto, normalnie zawsze gram online i wypłacał przelewem. Teraz tez miałem kupon zagrany w aplikacji ale pieniądze z wygranej z niego chciałem wypłacić stacjonarnie.