Wpis z mikrobloga

zebralem jakies srodki na google adsense, dodalem konto czekam na weryfikacje, ale jeszcze wyskakuja informacje o podatkach do zweryfikowania. Uzupelnialiscie to by dostac wyplate?

Jest info

Wybrano: W-8BEN: ten formularz jest najczęściej używany przez osoby fizyczne spoza Stanów Zjednoczonych oraz do ubiegania się o zastosowanie postanowień umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania.
W-8BEN: ten formularz jest najczęściej używany przez osoby fizyczne spoza Stanów Zjednoczonych oraz do ubiegania się o zastosowanie postanowień umowy o unikaniu podwójnego opodatkowania.
Niewybrany: W-8ECI: ten formularz jest najczęściej używany przez podmioty gospodarcze spoza USA lub osoby fizyczne, których dochód pochodzi z handlu lub działalności w Stanach Zjednoczonych oraz które składają w tym kraju zeznania podatkowe
W-8ECI: ten formularz jest najczęściej używany przez podmioty gospodarcze spoza USA lub osoby fizyczne, których dochód pochodzi z handlu lub działalności w Stanach Zjednoczonych oraz które składają w tym kraju zeznania podatkowe

Ktos to robil? Jaki trzeba by bylo uzupelnic? #google #adsense #kiciochpyta
  • 1
@trybik555: Też mi wczoraj przyszedł mail, że mam na koncie Adsense 72 zł do wypłacenia.
Dodałem numer konta, ale też muszę uzupełnić dane podatnika i nie wiem co wpisać w:

Numer identyfikacyjny podatnika

Numer NIP (numer identyfikacji podatkowej) jest wymagany przez urząd podatkowy na wszystkich formularzach podatkowych. W przypadku obywateli USA jest to zazwyczaj numer ubezpieczenia społecznego (SSN) lub numer identyfikacyjny pracodawcy (EIN). Więcej informacji o numerze NIP