Wpis z mikrobloga

@harpiowata: w sumie nic ale sandały po prostu źle wyglądają, po prostu nie ma czegoś takiego jak ładne sandały, tak samo jak koszule z krótkim rękawem, jak ktoś skończył podstawówkę to już tego zwyczajnie nie nosi ale ze względów czysto estetycznych a nie jako oznakę męskości

chociaż z drugiej strony noszenie sandałów mają w dupie co ktoś pomyśli też jest na swój sposób męskie ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@harpiowata: prawdziwy mężczyzna to tylko zakryte buty i długie spodnie, bo nie wypada inaczej (czemu? BO NIE I JUŻ NIE DYSKUTUJ). Krótkie spodenki tylko dla chłopców, mimo 50 stopni Celsjusza na dworze, bo co sobie ludzie pomyślo xD
  • Odpowiedz
@patrick_baitman to ja już chyba wolę źle wyglądać, niż się gotować w tej temperaturze :D Zresztą mam wrażenie, że jeśli cała stylizacja jest ok, to te sandały nie zrobią aż tak dużej różnicy.
trochę współczuję facetom, ja mogę ubrać jakieś mokasyny czy po prostu odkryte buty, a Wy albo zostaniecie zwyzywani od pedałów, albo od bezguścia.
  • Odpowiedz
@Villanova: przez 7 lat* chodziłem w japonkach po domu i latem po ogrodzie, nigdy potem nie udało mi się kupić tak wygodnych klapek jak tamte japonki

* zmieniłem 10 na 7, bo zapomniałem, że wcześniej miałem jeszcze inne, trochę bardziej #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 13
@Villanova #!$%@? od tego prawackiego dzbana, to słabe jest to ze jakaś typiara mówi ze faceci nie mogą nosić sandałów. W sumie co ja to obchodzi kto jak się ubiera?
  • Odpowiedz
a teraz odwróćmy rolę i napiszmy "nie dla kobiet w szpilkach" - połowa tych samych osób co polubiły tą Śnieżkę burzyłą by się, jak to tak komuś narzucać XD
  • Odpowiedz