Wpis z mikrobloga

nie zrozumcie mnie źle, nie mówię że jest dzbanem, bo pali - on jest dzbanem ogólnie, ale kitrając się z tymi fajkami to tylko wygląda mniej profesjonalnie, a jeszcze dzbanniej xD


@Sojerr: dzbanem to jesteś ty bo on się właśnie przestał kitrac, ale o tym nie wiesz co ci nie przeszkadza otworzyć gęby xd Szczesny po akcji z Wengerem i paleniu pod prysznicem był u psychologa i ten mu powiedział, ze
@Chehu: ojejku jejku, do psychologa pan bramkarz musiał iść bo pali papieroski i nie wie jak sobie poradzić, chlip chlip

i jeszcze mnie śmiesz nazywać dzbanem

haha #!$%@? nie mogę jakie tu #!$%@? debile siedzą na tagu to głowa mała xD błagam cie, nie pisz już do mnie więcej bo aż się za głowę złapałem

a palenie się #!$%@? rzuca, bo ten syf nie przynosi żadnego pożytku

ALE NIE #!$%@?, PSYCHOLOG
ALE NIE #!$%@?, PSYCHOLOG POWIEDZIAŁ PAL DALEJ XDDD


@Sojerr: nie dość, że przekręcasz to jeszcze tylko po to, żeby potwierdzić tezę w której nie masz racji xD

ojejku jejku, do psychologa pan bramkarz musiał iść bo pali papieroski i nie wie jak sobie poradzić, chlip chlip


A bo to każdy sobie ze wszystkim radzi w życiu, ty pewnie jesteś z tych co uważają, że na depresję czy problemy psychiczne to najlepszy