Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chinskiecuda: dzięki, szukam sobie taniej i niezajebywalnej maszyny do dłuższych wypraw. Teraz mam hondę NTV i do miasta jest ideolo, ale do dłużej jazdy średni bo jednak troszkę jest się pochylonym do przodu i nogi dość zgięte, na sportowo.
Jaka jest tu odpowiednia prędkość przelotowa tak żeby się silnik nie męczył? I ile yamaszka spali?
@Ketonowy prędkość rekreacyjna to tak 80-90. Wtedy na 5 jest tak do 3500 rpm i można sobie pierdziec po okolicach. Prędkość podróżna w dłuższe trasy to ok 120. Później już robi się mniej komfortowo. Są wibracje, chociaż niektórzy spokojnie cisną 140 I nie narzekają. Ale jak dla mnie to jest już niezbyt przyjemne i przydałby się 6 bieg. Spalanie od 5-8 litrów w zależności jak się jeździ. Jeśli chodzi o dłuższe wyprawy
@Ketonowy podnieś kierownicę i obniż podnóżki. To u mnie zrobiło robotę. (To samo Moto) mam jeszcze problem z kanapą, na dłuższej, kilkudniowej trasie wysiadają moje plecy i dupa. No ale, póki co nie planuje żadnej większej trasy więc zostawiam jak jest.
@Przedmidorrr są chociaż trzeba kupić wyjątkowo zaniedbana żeby coś poważnego naprawiać. Najczęściej wysiada regulator napięcia i większość osób wymienia na regmoto. Ja ten motocykl mam ponad 5 lat i jedyne co wymieniłem to napęd świece i akumulator przez ten czas. No i olej oczywiscie co roku :)