Wpis z mikrobloga

Oglądam sobie mecz Portugalia - Niemcy (aktualnie 2:4) i myślę sobie o tym co powiedział dziś #wonziu o piłce nożnej jako najnudniejszej dyscyplinie sportowej którą oglądają jacyś totali frajerzy po czym wchodzę sobie zobaczyć co robi na #jadisco i widzę jak od godziny lata samolotem w Flight Simulator. LOL xD

Lubię tego gościa, oglądam nieprzerwanie od 10 lat ale bardzo rzadko zgadzam się z jego poglądami.
  • 13
  • Odpowiedz
@nowiutki: Ja też się nieczęsto z nim zgadzam, ale o oglądaniu piłki nożnej dobrze powiedział. Tam się dzieją takie wały, wydajemy na to gówno tyle hajsu, a nasze patałachy jak strzelą jednego gola na mistrzostwach to się janusze cieszą, plus polska piłka to wylęgarnia kiboli. Powinno się zaorać cały PZPN, a nie wspierać tę patologię.

Oczywiście pomijając fakt, że oglądanie gały to straszliwa nuda, 2-3 udane akcje na 90 minut meczu,
  • Odpowiedz
@OttoVonAnus: Lepiej patrzeć jak ktoś bawi się w symulatorze, czy patrzeć jak ktoś biega za balonem?xD
Samo przekłuwanie tego balonika hajpu wokół piłki nożnej fajne, dostał ode mnie plusiki, ale później już #!$%@?ł bzdury.
Piłka nożna to forma rozrywki dobra jak każda inna, na pewno lepsza niż siedzenie przed monitorem i granie w gry czy oglądanie ludzi grających w gry, mimo, że sam wolę oglądać Wonzia to cmon, trochę dystansu.

Same
  • Odpowiedz
@balin1: Ale przeczytaj post opa, kieruje go do wonzia że lata, a nie do ludzi oglądających. Zresztą jaka jest różnica w oglądaniu kogoś jak gra, a w oglądaniu kogoś jak gra, bo nie czaje XD

  • Odpowiedz
@nowiutki: Teraz Wonziu ma #zaplacone za latanie z tą tekturową atrapą streamera więc wieje nudą, ale jak lata ze społecznością to jest ciekawiej (klasyczne nieogarnianie plus reszta jest bardziej aktywna). A marudzenie jego na piłkę to też książkowe "januszowanie". Na upartego wszystko jest #!$%@? i bez sensu.
  • Odpowiedz
@nowiutki: może jest jakaś sekta, która uważa inaczej, ale to nic złego nie zgadzać się z Wonziem, często #!$%@? jakieś głupoty, to co pokazuje nie zawsze jest ciekawe (jakieś streamy z masochizmu, gdzie ustawi najtrudniejszy poziom, a nie ogarnia i potem przegrywa pojedynek z psem).

Co do piłki, to każdy niech ogląda co chce, ale hajp na Euro jest niesamowity, a wszystko wskazuje na to, że #!$%@? tam nasi ugrają.
  • Odpowiedz
Co do piłki, to każdy niech ogląda co chce, ale hajp na Euro jest niesamowity, a wszystko wskazuje na to, że #!$%@? tam nasi ugrają.


@HetmanPolnyKoronny: tylko, że on nie ograniczył się wyłącznie do polskiej piłki nożnej która jest dnem i z tym się wszyscy zgadzamy, ale mówił ogólnie o całej dyscyplinie. Nie chcę powiedzieć, że mnie to ubodło (bo oglądanie meczu Niemcy Portugalia, 6 bramek to sama przyjemność), ale wydało
  • Odpowiedz