Wpis z mikrobloga

@eternalmarcos: LHR póki co nie biorę pod uwagę bo osobiście nie miałem okazji przetestować i nie znam na tyle dobrze nikogo kto używałby tych kart. RTX 3060 12GB jest teoretycznie LHR, ale wynik 48MH/s udało mi się na niej osiągnąć
@cranberry250: mi 3070 robiła 60mh/s przy 860 core clock i +2400 pamięci w hiveos. Power limit nie ruszałem i ciągła 107-110W reportowane przez software a cały komp z gniazdka z jedną kartą brał jakieś 160-165W. Ostatnio w t-rexie dodali opcję na zablokowanie zegara na stałe nawet pod windą. 130W to mi nawet na power limicie nie robiła, bo 51% wystarczało na te 60mh/s, chyba że te 130W to z gniazdka liczysz
@cranberry250: Ta cena 70gr/kWh energii o chyba mocno optymistyczna, jak doliczyć te wszystkie opłaty to wychodzi chyba sporo ponad 1zł/kWh, no chyba że ktoś ma jakieś gigantyczne zużycie i wtedy to się jakoś rozchodzi na tysiące kWh
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niukron: to są stabilne wyniki. Jeżeli jakaś karta kopała więcej, ale w ciągu 5 dni wywaliła koparkę to brałem pod uwagę mniejsze OC gwarantujące stabilną pracę sprzętu.

Moje koparki teraz pracują już około miesiąc bezobsługowo