Wpis z mikrobloga

Han Solo, Rogue One, nawet Mandalorian to sa filmy jakich potrzebuje uniwersum.
Ktos wie czy bedzie cos podobnego w przyszlosci?

Jak co to wlasnie pisze scenariusz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#starwars
  • 12
@Durtu: jeju ja po prostu marze o jakims takim czyms brutalniejszym xD kiedys to bylo, np kiedy luke stracil dlon. teraz czegos takiego juz nie pokaza, w grze Jedi Fallen Order nie ma nawet odcinania konczyn
no ale wlasnie teraz sie to wszedzie widzi - w kazdym sklepie dla dzieci znajdziesz cos ze star wars, plecaczki, zabawki, miecze swietlne, inne #!$%@?. nawet nie wiem kiedy to sie stalo. od czasow clone
@visas: Mi się marzy zobaczyć w końcu półświatek przestępczy. Przecież w gwiezdnych wojnach cały czas pojawia się wątek całych układów planetarnych pod władzą gangów, cały czas widzimy przemytników, przestępców czy speluny, a w wielu zakątkach galaktyki czarny rynek działa lepiej niż ten oficjalny. Nie wspominając o całych organizacjach przestępczych które miały w całej galaktyce wpływy niewiele mniejsze niż zakon Jedi w czasach swojej świetności.
@visas: pozno pisze bo mnie cos innego zaabsorbowalo ale musze.
Wlasnie czytasz mi w myslach, myslalem nad tym by w koncu skonczyc z piornikowym uniwersum i pokazac historie np od tej strony jakiej nie chce pokazywac disney czy sam lucas arts. Mianowicie pokazywanie rebelii jako takich fajnych dobrych bandytow, a przeciez to zbior szumowin ktore sa marionetkami w rekach tych calych osmiornic,krabow zapomnialem nazwy.

Mialem swego czasu arcyciekawa rozmowe z gosciem
@JajaPustynnegoKorwina: wlasnie, jakos tego disney czy filmy nie pokazuja, chyba tylko w takich obrazach spelun gdzie niby wszystko mozna dostac i wszyscy tam sobie zlopia gwiezdny nektar ubijajac interesy czy grajac na kase. To mi sie zawsze nie trzymalo kupy bo jakos to wyglda tylko na nore zwyklych pionkow czekajacych na rozkazy z gory od kogos.

Byc moze wlasnie dlatego to imperium niczym rzymianie przynioslo kulture, lad i porzadek na tereny
@visas: nie bedzie takich rzeczy a i tak ludzie beda sie ludzic ze moze jednak. To ze disney wypuscil dobrego mando i srednie rogue one nie zmienia faktu ze uniwersum jest nijakie a wszystko kreci sie wokol nudnych komiksow ktore probuja naprawic gowno zwiazane z nowymi filmami. Jak juz cos wprowadzic to bardziej bym szedl w wydarzenia po sequelach ( taka daleka historia w legendach nowa era jedi czy dziedzictwo mocy,