Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Wszyscy jesteście #!$%@?. Gość się rzucił na pomoc potrzebującej osobie, poswiecil swe życie dla dobra kogoś innego. Nie ma znaczenia jaka mieli relacje, mogli się równie dobrze nie znać. Pełen altruizm, ogromne pokłady empatii i odwagi. Gdyby więcej taki ludzi, świat byłby lepszym miejscem, a wy i tak hejtujecie typa za brak wyrachowania. Jakby to was postawić przed człowiekiem w opresji to robilibyscie chłodne kalkulacje potencjalnego zysku.
  • Odpowiedz
@mungis: człowieku uspokój się nikt normalny by nie zginął za p0lke witaminkę wiem że jesteś oderwany od rzeczywistości ale to nie powód żeby wyzywać od #!$%@? typie
  • Odpowiedz
  • 1
@sebe chłopie nie znam chyba żadnej typowej p0lki. Mam 39 lat, żona dziecko pies i przerażony jestem tym co widzę we wpisach na wykopie. Gówno lepsze od polki. #!$%@?ło kogoś chyba...
  • Odpowiedz
za miesiąc zostanie zapomniany, a baba będzie mieć nowego


@eschatoestetyzm: No wiadomo, ale jest bohaterem. Ten drugi, po nim jakiego sobie kobieta znajdzie pewnie już by na takie bohaterstwo się nie zdobył.
  • Odpowiedz
ale przynajmniej będzie żył kiedy bohater zginął ratując geny innego bolca xD


@performance_artist: Cenię bohaterski wyczyn, uratowanie życia.
Ale jednocześnie zdaje sobie sprawę, że ojciec dziecka pewnie nowego faceta swej byłej (tego bohatera) ma totalnie w dupie i będzie miał. W takich pato-związkach tak to właśnie wygląda. Często są kłótnie, inwektywy w domu, alkohol i inne menelskie akcje.
  • Odpowiedz
@HAL__9000: Nieprawda. Altruizm zakodowany jest w nas na poziomie znacznie głębszym, aniżeli ego. Wystarczy trochę poczytać na ten temat. Walnąłeś takim smirk-stwierdzeniem z pierwszej liceum.
  • Odpowiedz