Wpis z mikrobloga

Gdzie można w Olsztynie zrobić w miarę szybko rezonans na NFZ? Gnoje pieprzone z Affidea mi wizytę z 7 czerwca przenieśli na 26 czerwca (niby serwis sprzętu) a dziś dzwonią, że znowu mają serwis sprzętu i przekładają na 30 lipca. Nosz #!$%@? kpina totalna.

#olsztyn
  • 10
@schreder: ja byłem własnie u nich i nie mogłem złego słowa powiedzieć, wizytę miałem na dwa tygodnie po telefonie. Może na prawdę coś się wydarzyło wyjątkowego?
@Phoryn: nie interesuje mnie to. Niech dodadzą po jednej dodatkowej osobie na dzień w takim razie. To jest absolutny skandal. W ogóle ja bym się wstydził dzwonić i znowu tym samym osobom przekładać na za miesiąc.
@Phoryn: Według tego co mówiła to awarie mieli 7 czerwca a teraz 26 sobie serwis zażyczyli czyli zakładam, że jakiś przegląd. Nie sądzę, żeby przekładali teraz wszystkie wizyty od dziś do 26 czerwca. Tak czy siak takie rozkminy nic nie wnoszą. Pytam o inne miejscówki a na Affidea pluje i tyle.
@schreder: różowa miała rezonans na 26 maja, 10 minut przed wyjściem z domu zadzwonili, że urządzenie popsute (od kilku dni!) i przesuwają na miesiąc później. Po tygodniu zadzwonili, że naprawione i zapraszają ¯\_(ツ)_/¯