Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mircy, choruje ktoś na chondromalację rzepki? Co wam zalecił ortopeda?
A może znacie jakiegoś super specjalistę we #wroclaw, czy tu już sprawa jest całkiem przegrana i nikt i nic nie pomoże?
Ja choruję odkąd byłam nastolatką, dowiedziałam się, że to nieuleczalne i nara, większość sportów odpada, jedynie coś tu mogą pomóc zastrzyki w kolano. Zdecydowalam się, przez jakiś czas była poprawa, natomiast teraz jest masakra totalna i zastanawiam się, jak tu podejść do tematu.
(,)
#kiciochpyta #sport #medycyna
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blyskciupagi: którego stopnia masz? Ja mam 3, parę lat temu bolało mnie kolano i przeszło samo, niestety raz po raz się odzywa. Leczenia na to zbytnio nie ma, ponoć fizjoterapia i wzmacnianie mięśni nóg pomaga, ja jeszcze brałem glukazoamine i msm+vit c. Więcej nie potrafię pomoc, sam chętnie się chętnie dowiedział czegoś nowego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miauczar: nie wiem, którego, juz chyba stopień fatality master overkill, bo to ze ani kucac, ani po schodach, ani kleczec bez bólu sie nie da, to od jakichs 17 lat, natomiast teraz boli tak, ze mam ochotę sobie te noge uciac. Bylam u ortopedy tydzień temu, kazal odciazyc lewe kolano (bo w gorszym stanie), na skutek czego prawe zaczelo mnie boleć na rowni z tym lewym xD ide pojutrze na kontrole,
@blyskciupagi: Pewnie czeka Cię artroskopia, przerabiałem to dokładnie 17 lat temu i nie wiem po co się tyle męczyć. Zawodowe uprawianie sportów odpada, ale zamiast praktycznie codziennych dolegliwości może raz w roku mnie kolano zaboli. W Twojej okolicy żadnego lekarza od tego nie znam. Zrób USG u sensownego specjalisty i dostaniesz skierowanie na zabieg, potem 4-6 tygodni rehabilitacji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blyskciupagi: miałaś wogole rezonans tego kolana? Bo to podstawa. Może coś innego cię trapi? Bo niepokojąco to brzmi co piszesz. Jedno jest pewne - musisz coś z tym zrobić.
@blyskciupagi: ehh, to niefajnie :( jestem na tym samym etapie co Ty te kilka lat temu, zaczynam wszystko diagnozować, mam teraz serię zastrzyków i trochę załamka, bo czytam, że mało kto wrócił do aktywności sprzed kontuzji :/ no nic, życzę zdrówka i cierpliwości do kolanka!