Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Siemanko Mirki i Mirabelki, za tydzień wracam zza granicy i zabieram się za granie w RimWorld. Najtrudniejszy poziom, Randy Random, trzech losowych kolonistów i dwie świnki, tyle na początek. Codziennie kiedy będę grał, będę pisał raporty z rozgrywki i wrzucał jakieś ciekawe screeny. Jak będzie więcej zainteresowanych może nawet powstanie jakiś tag, kto wie? A teraz przekazuje wam pałeczkę, wraz z postępem gry chciałbym abyście to wy wybierali imiona dla kolonistów, zwierząt i tak dalej. Na razie możecie podawać ciekawe propozycje dla trzech kolonistów oraz nazwę społeczności jak i frakcji. Może będę brał wasze nicki, zobaczymy jak sobie poradzicie w świecie Rimworld. Zapraszam do podawania propozycji!
#gry #glupiewykopowezabawy #rimworld
  • 24
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mojemacki wybrałem Randy'ego ze względu na to że jest po prostu ciekawszy. Może Ci dać dużo dobrych rzeczy a za moment dowalić czymś kilka krotnie gorszym. W sumie to nic nie ma za darmo, bo nawet jak dostaniesz zrzut to wzrośnie Ci zamożność kolonii a co za tym idzie ataki są cięższe ¯\_(ツ)_/¯ @magnuss a Ty zostałeś moim drugim kolonistom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widzę, że ciekawa zabawa się szykuje, skoro wszyscy koloniści są zajęci, przez co troche smutłem, to pozwól, że zasugeruje nazwe kolonii jaką jest "drifters" albo "tati tati"

Wołaj mnie na te raporty, bo ciekawie sie zapowiada. @Pyr_run0: