Wpis z mikrobloga

Dwa lata temu z różową przeprowadziliśmy się do tego "wspaniałego" miasta że względu na mieszkanie, które mogliśmy kupić na kredyt. Z wielką chęcią opiszę moją opinię, która mam nadzieję zniechęci innych do popełnienia naszego błędu.

Mieszkanie kupione na Komuny Paryskiej. I o ile byliśmy przygotowani na to, że dzielnica dobrej sławy nie ma tak do reszty rzeczy przygotowani nie byliśmy.

Lokalsi to jedna wielka wieś i mówię tu o rocznikach 89'-98' a nie babciach czy dziadkach. Pomijając fakt że jak nie jesteś rodowitą osobą z tego miasto-wsi to już jesteś traktowany jako "obcy" to takiego natężenia karynstwa i p0lek nigdzie nie spotkałem.

Ale nie to jest najgorsze. Najgorsze jest wp&$#@lanie się w Twoje osobiste sprawy. Różowa dostawała pytania od nowo poznanych lasek o nasz związek,o to czemu w wieku 29 lat nie mamy dzieci,o to czemu moja ubiera się jak się ubiera (ma nietypowy styl). I uwaga. Oczywiście o jakiejkolwiek głupocie dowiedzieli się wszystkie laski z okolicy bo głupie karyny z tego miasta nie mają innych zajęć niż tylko plotkowanie i sra&#e kolejnych bachorów.

Dwulicowość,plotkarstwo,wpierniczanie się w osobiste sprawy pomijając już ubytki w intelekcie i tolerancji to miasto to jeden wielki syf. Mój znajomy z Bytomia już miał lepszą dzielnicę bo ludziom latało koło ucha kto z kim i dlaczego.

Obecnie mieszkamy na peryferiach Wrocławia.

Każdy normalny człowiek z tego wsiormiasta ucieka gdy tylko ma taką możliwość. Mam propozycję dla tych co widzą w tym mieście coś pięknego:

Wybudujcie sobie stumetrowy mur na granicach miasta. Będziecie żyć w swoim gettcie a reszcie Polaków dacie święty spokój.
#siemianowice
  • 10
Mieszkanie kupione na Komuny Paryskiej. I o ile byliśmy przygotowani na to, że dzielnica dobrej sławy nie ma tak do reszty rzeczy przygotowani nie byliśmy.


@Marcus999778: #!$%@?, sama kwestia zamieszkania w ŚRÓDMIEŚCIU - POWTARZAM ŚRÓDMIEŚCIU GOPOWSKIEGO miasta powinna uruchamiać alarm.

Większość z nich to meliny ze zbiorem beneficjentów MOPSów, mieszkań miejskich, starych ruder i patusiarstwa, kibolstwa. Osobiście uważam że to powinno się buldożerem zburzyć a ludzi przesiedlić.
@sylwke3100: coś w tym jest bo mój znajomy z Bytomia mieszka na Karbie i też odradzał centralne dystrykty tylko ja ogólnie nie jestem z Górnego Śląska (Opole here) a różowa z Rybnika a miasto akurat nam doradzili w agencji nieruchomości bo mieliśmy mały wkład własny. Człowiek uczy się ją błędach.

@MMARS: @rabarbar_z_cukrem: chciałbym aby to była pasta. Poznałem dwie osoby z tego wiesiomiasta i wszystkie spie#$@&#ly. Szkoda tylko
miasto akurat nam doradzili w agencji nieruchomości bo mieliśmy mały wkład własny. Człowiek uczy się ją błędach.


@Marcus999778: I naprawdę zdecydowaliście się na kredyt ot tak bo ktoś wam powiedział o istnieniu mieszkania w mieście, którego nie znacie w dzielnicy, która jest określana jako "nienajlepsza"? Srogo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marcus999778: jest tyle osiedli które są naprawdę spoko, a ty sobie wybrałeś patologiczną melinę w centrum i się dziwisz xD miasto ogólnie jest słabe i nic tu się nie dzieje ale na Bytkowie mieszka się zajebiście
@FlyOnTheWall: Hugo to już w ogóle inny wymiar,nawet agent mówił że to warto omijać.
@zgred: mieszkanie było w okazyjnej cenie i mój błąd bo zachwycony wizją "co własne to własne" cena już powinna była mnie odstraszyć.

Co do Bytkowa to się zgodzę. Byłyśmy z różową w szoku że dosłownie dzielnica obok ma już mentalność jak w Katowicach (na zasadzie w$#@&_ne kto jak żyje). Michałkowice to samo,ale ceny mieszkań wtedy nas
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FlyOnTheWall: Hugo to już w ogóle inny wymiar,nawet agent mówił że to warto omijać.

@zgred: mieszkanie było w okazyjnej cenie i mój błąd bo zachwycony wizją "co własne to własne" cena już powinna była mnie odstraszyć.


Co do Bytkowa to się zgodzę. Byłyśmy z różową w szoku że dosłownie dzielnica obok ma już mentalność jak w Katowicach (na zasadzie w$#@&_ne kto jak żyje). Michałkowice to samo,ale ceny mieszkań wtedy nas