Wpis z mikrobloga

Trochę osób się zgłosiło, zgodnie zatem z zapowiedzią wykopowe spotkanie #mapycs16 #mirkoserwer16 zaczynamy dziś o 21:00.

Czyli od teraz za około 4 godziny.

Co muszę zrobić, żeby z wami zagrać?
- Mieć konto Steam z CS 1.6, założyć sobie konto Steamem na Fastcupie, ściągnąć Fastcup Client, mieć działającego TeamSpeaka.

Zrobione. Co dalej?
- 15 min. przed rozpoczęciem spotkania pod tagiem #mapycs16 pojawi się nowy wpis. Tam ja lub inny mirek zawoła osoby plusujące. Równo o 21:00 w komentarzu pod tym nowym wpisem pojawi się link do meczu. Z hasłem lub bez, jeszcze zobaczymy. Musisz wejść w ten link i, będąc zalogowanym na stronie, wypełnić jeden, dowolny z wolnych slotów. Następnie, gdy wypełnione zostaną wszystkie sloty, wcisnąć zielony przycisk "Ready". Dalej także tam na stronie pojawi się IP serwera CS oraz IP TS3. Sam proces nie jest trudny. Problemem raczej jest, że musimy się zmieścić w narzucony limit czasowy, po którym mecz staje się nieaktywny.

Ale jakim Fastcupie? Nic nie rozumiem.
- Ostatnie znalezisko na ten temat.

Gram tak sobie/jestem mistrzem świata. Mogę dołączyć?
- Wywalone ¯\(ツ)_/¯.

Czy mogę zaprosić kolegów?
- Tak.

Mam zepsute mikro. Mogę grać?
- Wywalone, ale wejdź na TS tak czy siak.

Nie działają mi bindy, mam pytanie odnośnie bindów, zapomniałem takiej jednej komendy.
- Tutaj albo w komentarzach tutaj może ktoś pomoże.

Gdzie jest IP na TSa?
- Jak napisałem wyżej, pojawi się na stronie, gdy mecz będzie się rozpoczynał.

Kto może dołączyć do meczu?
- Każdy, kto przeczyta następny wpis z hasłem. Nie musisz niczego plusować, subskrybować, być wołanym, możesz jedynie lurkować wykop.

Dziś nie dam rady, ale zawsze zaplusuję #cs16 #retrogaming, by zwiększyć wam zasięgi. Postaram się być nastepnym razem. Trzymam kciuki.
- Jest też grupa steamowa Fastcup Polska. Zapraszamy. Zapisz się, zaproś znajomych. Jak najłatwiej? Przez zalogowanie się do konta Steam przez www Steam i przejście na stronę grupy.

Będzie takie z #csgo?
- Jeśli zrobisz, to będzie ¯\
(ツ)_/¯. Tak samo jak do CS 1.6, na #fastcup da się bezpłatnie wynająć serwer do własnego meczu z hasłem w GO.

Przydatne linki:
- #poradnikcs16 #1 - ustawienia gry
- #poradnikcs16 #3 - Fastcup
- Fastcup Client

Poprzednie spotkania:
- #mapycs16/wszystkie
Astrali - Trochę osób się zgłosiło, zgodnie zatem z zapowiedzią wykopowe spotkanie #m...

źródło: comment_16235973560DMj4RLYtdDypCMAqqnJxH.jpg

Pobierz
  • 24