Wpis z mikrobloga

#wroclaw
czy są może osoby mieszkające na ulicy Bolesławieckiej (lub okolicy) we Wrocławiu i mogłyby się wypowiedzieć o natężeniu hałasu w tym miejscu? (chodzi o początkowe numery) Niedaleko jest ulica Legnicka, słynna ze swoich wyścigów i głośnych aut. Czy od tej strony co zaznaczyłem to też będzie tak mocno słyszalne? Czy gdybym miał w mieszkaniu otwarte okno to będzie to uciążliwe? (4p. jeżeli to ma znaczenie).
Pobierz kaczoor - #wroclaw
czy są może osoby mieszkające na ulicy Bolesławieckiej (lub okoli...
źródło: comment_1623505427xYugaRVauS09HgjE539ntz.jpg
  • 15
@kaczoor jak chcesz kupić to musisz pamiętać o tym że bloki na przeciwko są socjalne. Tak średnio dwa razy w tygodniu masz tam straż albo policję. Co do hałasu chyba najbardziej wieczorem przeszkadzaja ludzie co #!$%@?ą legnicka. Plus pamiętaj że oprócz tego masz tramwaj 23 kolo siebie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaczoor: mieszkałem na bolesławieckiej (tak mniej więcej w środku) i tak: hałas jest spory, bo droga z kostki a ruch samochodowy jest. Ja tramwajów nie słyszałem, ale 1 może trochę jednak za bardzo bym się tym nie przejmował. Bardziej słychać pociągi, chociaż po tym jak wyremontowano dworzec to jest luzik. Okolica nie jest zbytnio przyjazna, patobloki, muza potrafi grać przez całą noc, patologia. Kiedyś pobili tam pracowniczkę MOPSu jak do nich
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kaczoor: My wynajmowaliśmy w bloku naprzeciwko socjalnych. Poprzedni lokator mówił, że to akademiki XD, a my nie ogarnialismy wtedy Wrocławia. Specyficzny klimat żulików, czasem głośnych kłótni i patologii, choć w sumie mimo wszystko czułam się tam w miarę bezpiecznie. W stylu że swojej nic nie zrobią. Pociągi słychać, ale ja to akurat lubię. Zdecydowanie na plus dla mnie była lokalizacja. Tramwaj 23, Wrocław Mikołajów i przystanek Zachodnia. Blisko magnolia i rynek.