Wpis z mikrobloga

@piwakk: dalej. W innych grach robią 1/15 bez problemu mówię że to ja coś robię źle.
A nie że gram w grę, z tak dobrą widocznością, że po 20 minutach się zorientowałem że mi się wyłączył monitor.
Z tak dobrym strzelaniem, że postać cały czas dostaje #!$%@?, i nie wie czy chce sobie położyć broń żeby nie dało się nią ruszać na boki, czy chce ją mieć w powietrzu.
Albo w
@RedveKoronny oj mimo wszystko BF4 zestarzał się okrutnie, strzela się beznadziejnie, głównie za sprawą blooma, nie ważne czy biegasz, stoisz czy kucasz twoja broń strzela losowo gdzie chce, ten sam problem ma bf3. Co do puszczania myszki, nie miałem takiego błędu, może coś z serwerem tak jak mirek wyżej napisał.
@Tankelele: najbardziej denerwuje pełno rzeczy które usuwają czytelność.
Pył z zawalonych ścian
dym ze wszystkiego
śnieżyca
latające gówna
słońce walące na cały regulator w twarz

kompletnie nic nie widać
@RedveKoronny z pyłem czy dymem wielkiego problemu nie miałem, śnieżyce to widziałem chyba na jednej mapie dlc xD Ale słońce walące po mordzie to przesada, choć i tak trochę lepiej niż w poprzedniku, tam było jeszcze gorzej
@Tankelele:@Meszekkeszek: byłaby spoko, gdyby była lepsza widoczność na mapach, i było więcej opcji zwalczania czołgow i helikopterów przez zwykłą piechote. To są 2 największe bóle, bo na reszte jeszcze da się coś poradzić