Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego to jest ok sprowadzić do życia człowieka bez jego zgody, ale nie jest ok samego siebie tego życia pozbawić?
Mam 28 lat, jestem z przemocowej, patologicznej rodziny, która mnie wyniszczyła psychicznie. Zerwałam z tymi ludźmi całkowicie kontakt. Ktokolwiek mówi, że rodzina jest w życiu najważniejsza, niech #!$%@? się w łeb.
Nienawidzę bycia kobietą. Przemocy ze strony społeczeństwa po tytułem "jak nie jesteś matką to nie jesteś kobietą". Biologicznie przegranego ciała, które boli co miesiąc, starzeje się szybko i robi się wszystko, żeby nie patrzeć na własną twarz.
Czuję się jak nastolatka, a nie jak ktoś, kto powinien mieć JUŻ ZARAZ NATYCHMIAST dzieci, bo inaczej przegra życie.
Jedyne, czego chcę, to wyprowadzić się gdzieś na wieś, w góry albo nad morze, ale boję się, że przez to nigdy nikogo nie znajdę i moje wymarzone życie stanie się piekłem samotności. Z czasem przestanę móc mieć dzieci, mimo że już teraz nie wiem, czy kiedykolwiek chciałabym je mieć.
Budzę się po 4-5 godzinach snu z atakiem strachu. Leżę w łóżku do dziewiątej, kiedy to muszę wstać i wdzwonić się na calla w pracy.
W tym roku zdecydowałam się na bardzo ryzykowną operację, której wcale nie musiałam mieć, ale zgłosiłam się na nią w nadziei, że nie wybudzę się z narkozy.
Nie ma nic bardziej okrutnego, niż zmuszać ludzi do życia wbrew ich woli i odbierać im prawo do godnej eutanazji.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c254e89f1c6e000a909c65
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: Czemu ciało kobiety jest „biologicznie przegrane”? Przez okres?

Powinnaś skorzystać z pomocy psychologa i wybrać się na terapię, bo masz do siebie zerowy szacunek.

Nie przegrasz życia nie mając dzieci do 30, czy tam w ogóle. Przegrasz, jak nie rozliczysz się z przeszłością i nie pójdziesz na terapię po trudnym dzieciństwie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Świat się zmienia, presja na posiadanie dzieci jest, ale nie można się jej poddawać, a ona też się zmniejsza. Nikt nie na prawa zmusić Cię do posiadania dzieci. W moim otoczeniu coraz więcej osób zastanawia się, czy w ogóle chce mieć dzieci. Ty też to przemyśl.

Ale przede wszystkim pomysł nad terapią.