Wpis z mikrobloga

@emerozu: Angole zmuszali Irlandyczkow do #!$%@? do USA, konfiskowali im zywnosc , niepokornych albo zabijali albo wysyali jako wiezniow do kolonii(do Australii) albo na plantacje bawałeny do USA

Zasadniczo byli bialymi murzynami Europy jako kraj kolonialny-wiec nie maja za co przepraszac
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@enforcer: irlandzcycy, znani łowcy niewolników, zdziesiątkowali połowę krajów afrykańskich, więc mają za co przepraszać, a z ciebie zwykły rasistą ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to mam nadzieję że chociaż igrzyska olimpijskie będą wolne od tego cyrku
  • Odpowiedz
@nobrainer: Tak, wystarczy spojrzeć na demografię Irlandii. Gdy zbliżała się niebezpiecznie blisko do Anglii, zaraz była wojna. W wielu przypadkach mają zbieżną historię do naszej, jednak mają jednego oprawcę, zamiast dwóch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GhorgorBej: albo wojna albo głód( a głód powoduje emigrację młodych) -zaplanowane ludobójstwo- tak w Irlandii ucza historii

zasadniczo do tego dochodzi Protestancka Irlandia Płn - zalozona w mniejszosci przez zdrajców/ sprzedawczyków irlandzkich oraz głównie przez angielskich osadników z katolicka Irlandia

divide et empire

to tak jakby w 1946roku -ZSRR przesiedlil Ukrainców Galicyjskich do Wrocławia, gdzie spotkali by swoje polskie ofiary rzezi Wolynskiej .Absolutnie to nie wywołało by zadnych konfliktów, a ZSRR
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@enforcer: wspaniałe. Teraz ąę elyty zachodnie będą z właściwą sobie pogardą smęcić jaki tu rasizm i my, wyedukowani, musimy przyjść do tych przygłupów z postkomunistycznej Europy i ich pouczać jak 200 lat temu murzynów na plantacji.

Jednak Węgrzy nie powinni nawet pokazywać na respect. Żadnych teatralnych gestów. Wyp...ć mi z polityką ze sportu. Tym bardziej taką robioną na śmierci jakiegoś ćpuna, który na kult, jakim się go otacza, zwyczajnie nie zasłużył.
  • Odpowiedz
Jednak Węgrzy nie powinni nawet pokazywać na respect. Żadnych teatralnych gestów. Wyp...ć mi z polityką ze sportu. Tym bardziej taką robioną na śmierci jakiegoś ćpuna, który na kult, jakim się go otacza, zwyczajnie nie zasłużył.


@Qba1996: Ciężko się nie zgodzić. Byłbym strasznie zirytowany jako piłkarz gdyby zmuszono naszą grupę do podobnej szopki. Natomiast jak za dzieciaka grałem w Championship Manager to zawsze popierałem baner antyrasistowski. Ale to baner walczący np. z
knur3000 - > Jednak Węgrzy nie powinni nawet pokazywać na respect. Żadnych teatralnyc...

źródło: comment_1623356150PpetopN1GtmBLW7mcWTfSw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@enforcer: czy te same szopki nadal będą się działy na Euro? Ja na miejscu drużyn, które mają to w #!$%@? po gwizdku sędziego zacząłbym grę i strzelił bramę. W następnym meczu już by nikt nie klękał.
Serio, nawet w USA już chyba sobie odpuścili to klękanie.
  • Odpowiedz