Wpis z mikrobloga

Mirki, problem z baterią w MSI GT72, szef mówił że stopniowo zaczęła spadać pojemność baterii aż nagle zaczęła mrugać czerwona dioda oznaczająca problem z baterią. Wymieniłem na nową i dalej dupa, dioda mryga, a w windowsie napisane '0% podłączony, nie laduje'. Próbowałem resetować przyciskiem od resetu baterii, kalibrowanie programem MSI kończy się odcięciem lapka od prądu po 3 sekundach. Jakiś rok temu wymieniałem drugiemu szefowi baterię w tym samym modelu i wszystko poszło git.
Próbowałem też reinstalacji sterowników, zmiany zasilacza, nie działa. Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?
Poniżej zdjęcie z HWiNFO, sory że nie screen ale nie chcę się logować na nic na tym laptopie xD
#msi #bateria #baterie #laptopy #hardware #pomocy #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
KisielRock - Mirki, problem z baterią w MSI GT72, szef mówił że stopniowo zaczęła spa...

źródło: comment_1623338416gZwrVabg9w10ItEEABdO7y.jpg

Pobierz
  • 5
@piterk: Ok, na stronie MSI jest ten model lapka z nowszym biosem, ale w notkach jest że dla CPU z 5gen. Z tego co widzę, ja mam CPU 4gen, ale model płyty głównej się zgadza. Dać sobie spokój, czy na luzie instalować?