Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #bekazpodludzi #zalesie #patologiazewsi
Muszę się wygadać bo nie wytrzymam.
Był długi weekend bez obostrzeń, cała powiat rzucił się na kąpielisko.
Siedzimy sobie z ekipą nad zalewem na miejscu grilowym.
I nagle wbiega w nas jakiś nawalony typ, przewracając grilla.
Mówię do typa, że albo to sprząta albo dostaje po ryju
Typem ma wywalone
To liść na ryj
Sprzątasz po sobie ?
Zaczyna sprzątać.

Nagle podbiegają 4 osoby 2 dziewczyny i 2 chłopaków, i ta jedna laska do mnie startuje z wyzwiskami od najgorszych.
Odpowiadam, że to twój pijany kumpel wpadł na nas z piłką, wszystko pogniótł, rozwalił to ma posprzątać.

Nikt mu nie będzie rozkazywał!!
Właśnie, że będzie bo jak koleś niema kultury to ja go nauczę.

No i ta dalej mnie wyzywa i ciągnie chłopaka, a ja trzymam chłopaka za rękę że ma zostać i to posprzątać.

Ta mi wywala lepa w ryj i uderza w jaja.
Mówię, jeszcze raz mnie uderzysz lub mnie dotkniesz to ci połamię ręce - on tu zostaje dopóki nie posprząta po sobie.
Ta mi znowu wywala plaskacza na ryj z tego "co myślisz że się ciebie boje"
Ostrzegałem ostatni raz, jeszcze raz mnie uderzysz to nie ręczę za siebie.
Puszczaj go ty ........ i kolejny plask w ryj.

No i w tym momencie puściły mi nerwy i wywaliłem jej takiego gonga na łeb że laska zakryła się nogami i zemdlała.

Kutwa nagle się rzuca na mnie jej 2 znajomych i jakiś 3 radnomowych ludzi, że " ło #!$%@? taki cwany babie #!$%@?ć to dawaj równy z równym"
Dobrze, że miałem kolegów i szybko się wyrównała ilość mord do obicia.
Uciszyliśmy petentów, zebraliśmy rzeczy i pojechaliśmy nad inne kąpielisko.

Ale moi znajomi, znajome twierdzą, że jak mogłem uderzyć tą laskę - mogłem jej dać siana i tyle.

Serio - typiara mnie okłada po ryju i jaja w imię jej pijanego chłopaka a ja mam być tarczą do uderzania ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c209bffc4630000bd174f4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 237
jak dziewczyna zaczyna atakować faceta to znaczy że chce być sama traktowana jak facet, proste ( ͡° ͜ʖ ͡°) chociaż mogłeś najpierw z liścia zasadzić, bo tak się prostuje patolę.


@blogger: inteligentni ludzie odpuszczają bo nie chcą mieć spraw w sądzie o pobicie w dodatku opartych często o nieprawdziwe zeznania niby „świadków” patusów ale co ja tam mogę wiedzieć:) lepiej komuś zasadzić a potem bujać się po