Wpis z mikrobloga

#oc

Pół roku temu facet zarysował mi zderzak na parkingu w Skodzie fabi 2001 rocznik , Skoda w nie najlepszym stanie, i Aviva dała mi 1100 odszkodowania. 2 tyg temu kobieta wymusila mi pierwszeństwo na moim passacie 2001 rok. uderzając w tylny błotnik i tylni zderzak całkowicie go uszkadzając i link4 dzisiaj zadzwonił do mnie że oferują mi 1680 zł. Czy powinnam się zgodzić na tą ofertę? Liczyłem na dużo więcej skoro w Skodzie dostałem tyle za jedynie długa rysę na zderzaku, a tu 2 elementy można powiedzieć że do wymiany. Te 2 auta można powiedzieć że z tej samej półki.
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mido: pierwsza oferta jest zawsze zaniżona. Odwołaj się to na 99% dostaniesz korzystniejszą ofertę. Taka jest praktyka ubezpieczycieli
@rafmen nie przyjąłem właśnie oferty która była w sumie wystawiona na podstawie zdjęć które im przesłałem.. Ma przyjechać mobilny rzeczoznawca który wyceni szkodę, tylko się zastanawiam co zrobić jak mi zaproponuje tyle samo. Ktoś ma sprawdzona firmę która się tym zajmuje ? Na allegro pełno tego typu stron,ale żadna nazwa witryny jakoś nie pasuje mi do rzetelnej firmy.