Wpis z mikrobloga

Ja wam powiem tako jedno rzecz.

Kojarzycie muchy? Jak latają bez sensu, tam i z powrotem. I są kojarzone z guwnem. Czasem jest ich strasznie dużo. Niektóre latajo. Niektóre stojo. Ale bezsprzecznie wszystkie #!$%@?ą.

Samochodziarze!

To o was. To o was zewsząd. #krakow #gdansk #warszawa #szczecin #poznan #chicago #lodz #bratyslawa - tak, dokladnie. Kazde #miasto. #polska cała.

Samochodziarze są dosłownie wszędzie w tych swoich blaszakach #!$%@?. Gdzie nie spojrzysz, tam #!$%@?ą ci każde miejsce. Wszędzie wjado, codziennie, bez przerwy.

Jak jakieś przygłupie AI (sztuczna 'inteligencja') w grze miejskiej. Muszo jeździć, bo muszo, ale jakby mieli zracjonalizować to jeżdżenie - no to kurła, coś tam niby wymyślą, ale dokładnie na tym poziomie, na którym funkcjonują - przygłupie AI. "Ciebie to nie stoć na autko, a jo sobie jeżdża, pedał, gaz, skrent, jazda jazda, hehe".

Jedna wielka plaga śmierdzieli.

Wypad na autostrady albo na swoich podwórkach jeździć.

I nie komentować mi tego wpisu, samochodziarze.

Za komentarz niech posłuży wasze kolejne jutrzejsze robackie wypełznięcie na ulice, żeby zasrać następny dzień wszystkim dobrym ludziom (i wy jeszcze macie jakieś pretensje, śmiech na sali).

POZDRAWIAM ROWERZYSTÓW.

#motoryzacja #ruchdrogowy #transport #rower #niezesrajsie
meandmymonkey - Ja wam powiem tako jedno rzecz.

Kojarzycie muchy? Jak latają bez s...

źródło: comment_1623260561evMbSdmRK22ESfo8ai7gcC.jpg

Pobierz
  • 27
@meandmymonkey: Jakby Bóg nóg nie stworzył do chodzenia. Pedalarze tylko śmierdzą potem w robocie i bredzą o samochodziarzach. A potem a anonimowych płacz, że dupy nie mogą sobie znaleźć. Jak jedyne co potraficie to śmierdzieć i narzekać to co się dziwicie? Jak słyszę pedalarza to mam przed oczami wizję hindusa rozwozacego żarcie dla Glovo, który tylko marzy, żeby w końcu zrobić prawko i lecieć na Uberze.
@PanKracy582: Pajacu, wyskoczyłeś z "dzbanem" do mnie, a teraz tutaj jeszcze jakieś kocopoły,
jesteś internetowym hejterem i rozwiej tę mgłę sprzed oczu, bo #!$%@? widzisz i rozumiesz - ale da się, zrobisz to i wierzę w Ciebie. Buziaki.
@meandmymonkey: A jak się zesra tobie ten pojazd dwunożny i zamówisz część do niego to pewnie przebierasz nóżkami by przeklęty blachosmród dostarczył ci ją do ciebie w przeciągu 2 dni, inaczej się zesrasz xD.

Zresztą jak wyobrażasz sobie wyjazd na drugi koniec Polski rowerem? Przecież to by zajęło dłużej niż urlop, nie mówiąc już o ograniczeniach bagażowych i pogodowych, wszak ciężko jechać na przykład w czasie burzy xD.