Wpis z mikrobloga

@Ifter: no nienajgorszy początek. Jeśli zapytasz czy umie zagrać tak samo Balladę G moll jak Szpilman to jest Twoja. A jeśli nie umie to nawet nie warto zawracać sobie głowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ifter: Jak dobrze wyglądasz to nawet takie teksty od niechcenia będą tworzyć atmosferę "tajemniczego" xD nic nowego. Mógłbyś lasce nawet matkę obrazić a ona uda, że tego nie słyszała

A z drugiej strony jak się nie spełnia Pierwszej Zasady to można być mistrzem elokwencji, erudytą i śmieszkiem zawadiaką, stawać na głowie a i tak ch"*ja dostaniesz do ręki co najwyżej.

Typowy Tinder jest typowy.
  • Odpowiedz
@Ifter: a czemu to tylko facet ma podtrzymywać rozmowę i się martwić o dialog i zainteresowanie? tego czegoś rozumiem nie interesuje czym się zajmuje druga osoba, kim jest i co robi - tylko odpisze "acha" albo "ok"? rzygać się chce od takiego pustostanu, nie polecam zresztą internetowych aplikacji do randkowania, zazwyczaj zagadywałem na mieście, w otwartej przestrzeni czy sklepie i lepiej na tym wychodziłem, niż przez internet - 3 dłuższe relacje
  • Odpowiedz
@smutny_czlowiek:
O #!$%@?, jakie glupoty jeszcze wymyslisz?xdd
Pisanie ogonkow albo brak znaku zapytania - to jeszcze lepsze argumenty czemu ktos nie rucha niz zaczecie rozmowy od "hej".
Nigdy piszac na telefonie nie pisze ogonkow a jakos nie mialem problemu zeby sie umawiac z laskami z tindera.

Ale co o umawianiu sie przez internet moze wiedziec ktos kto nigdy tego nie robil i mysli ze jest ekspertem bo jakas jedna locha(ups, tego
  • Odpowiedz
@TomekABC123 dla mnie osoba grająca zawodowo na instrumencie jest interesująca. Jeśli dla Ciebie nie to trudno.

I dalej uważam że rozmowa ze screena to jest tragedia. Wracaj na tindera wyrywać loszki ziomuś jak Ci tak dobrze idzie i nie marnuj czasu na eksperta co nigdy tego nie robił. Pozdro i z fartem
  • Odpowiedz
@smutny_czlowiek: No dla mnie samo granie na instrumencie nie oznacza z automatu bycia interesujacym, bo moze nie da sie z nia o niczym innym pogadac - tego nie wiadomo.

Mozesz sobie tak uwazac, bo nigdy nie miales tindera. Ale to nie ma znaczenia czy ta rozmowa to tagedia czy nie, bo ci ktorzy nie maja problemu z umawianiem sie z laskami prowadza rozne rozmowy - raz ciekawsze, raz nudniejsze, niektorzy nie
  • Odpowiedz