Wpis z mikrobloga

Kolegowie mam takiego newsa z LGBT jak by papież umarł XD Właśnie kończę wyszukiwać materiały i zaraz będzie pisane więc prosił bym o parę plusików wsparcia do ochrony przed insta zakopem, dzięki i do zobaczenia za kilkadziesiąt minut.
Po części wiąże się on z tą walką kobiet z lgbt i znaleziskiem które ostatnio weszło na główną. Powiem tak julki płaczą do dziś i zakładam, że jakaś część tęczowych na 100 % wie co się odwala właśnie, bo nawet BBC o tym pisze, a to już musi być grubo, ale sami nic nie napiszą, żeby dobrego imienia alfabetycznego nie szkalować. Postaram się jakoś przystępnie wyjaśnić temat w znalezisku gdyż sam na razie składam fakty do kupy.

Przecież to będzie taki festiwal fikołków, że albo będzie albo tam nikt nic nie napisze, żeby nie pogarszać sprawy xD

Plusujących zawołam do wykopaliska i życzę dobrego dnia :)

#bekazlewactwa #4konserwy #bekaztwitterowychjulek #lewackalogika
  • 16
@Latarenko: Jak za późno jak jeszcze nikogo nie zawołałem. No nie wiem to może użyję dla pewności tagów co było cpane i kanał sportowy :] może poczekać tak do 17 o :)
@rifraw: Po za tym, mogłeś sobie darować wstawkę o pochodzeniu nazwy "Stonewall", bo nie ma za bardzo związku, taką dygresję mógłbyś dać na koniec jako ciekawostkę. Zapomniałeś też wspomnieć o tym, że ruchy antytrans urosły w Wielkiej Brytanii na sile po aferze z Keirą Bell co pozwała klinikę hormonalną za to, że dopuściła ją do terapii w wieku 16 lat. Tu masz link, który mogłeś wykorzystać.
A i nie rozumiem, co