Wpis z mikrobloga

Możliwe, że albo w tym wypadku ktoś nie podumał, albo sprzedaje się tego tak mało, że nie ma sensu robić optymalizacji.


@Jarem12: albo po prostu ten sam krój pudełka wykorzystywany jest jeszcze do innego produktu, który potrzebuje tych kilku dodatkowych cm.
  • Odpowiedz
Możnaby też się pokusić o bardziej skomplikowaną konstrukcje i oszczędzić więcej miejsca. A to oznacza mniej transportowanego powietrza.


@Jarem12: Tak średnio można bo wtedy firma kurierską nalicza dodatkową opłatę za opakowanie niestandardowe.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chekatomba: wszystko pójdzie do drugiego obiegu, bo zawsze wykorzystuje do moich paczek to, co dostaje :) widziałabym mniejszy karton wprawdzie, ale jest ok ;)
  • Odpowiedz
  • 5
#!$%@? a we wszyskich przetargach jacy oni nie eko i pro planet


@kutwa_sprytny Papier jest surowcem odnawialnym, papier pakowy jest surowcem wtórnym, a sadzenie lasów pochłania CO2 z atmosfery.

#!$%@?, 30 geniuszy nazywa papier nieekologicznym. Pewnie lepiej byłoby folii bąbelkowej #!$%@?ć, nie?
  • Odpowiedz
@T34v2: ale połowicznie się z nim zgodzę, kilka razy zamawiałem jakieś drobne i raczej trwałe rzeczy, to było to zapakowane tak, że ja z różową bym się do kartonu spokojnie zmieścił. O ilości wypełnienia dla np. plastikowych miasek to już nawet nie mówię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@galagaguy: kod z Paczkomatu był zniżkowy, więc po co jechać? ( ) a wrzucilam w ramach ciekawostki, bo dla mnie na plus-dużo wypełnienia do wykorzystania potem (a zawsze mam z tym problem) i świetny karton :D

dla ciekawych-Ikea zużyła 50.5m papieru pakowego do wypełnienia :P co daje mniej więcej 18.6m2 ( )

@Dzieci_z_Choroszczy: @RitmoXL: @T34v2: @RedveKoronny: @
dzoli - @galagaguy: kod z Paczkomatu był zniżkowy, więc po co jechać? (✌ ゚ ∀ ゚)☞ a wr...

źródło: comment_1623253233cOBRUYCgNqj6s4qmy7PYOW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dzoli: no i taki papier może długo służyć do różnych celów, ja to składuję sobie takie rzeczy

Jak dla mnie IKEA bardzo na plus, chociaż nadal nie są doskonali, bo sztućce potrafią zapakować w plastikowe pudełka, a potem jeszcze w folię, taśmę klejącą i plastikowe tasiemki
  • Odpowiedz