Wpis z mikrobloga

Mózgi konserw mają systemowo wbudowanego laga. Wszelkie zmiany społeczne takie jak homośluby, zniesienie niewolnictwa czy prawo głosu kobiet docierają do nich z opóźnieniem. Oni orientują się, że te rzeczy powinny obowiązywać długo po tym, jak zostają wprowadzone dzięki progresywistom.

Wydawać by się mogło, że te ludzkie odpowiedniki internet explorera już niczym nie zadziwią, lecz wtem przychodzi ten jeden prawak, którego ping sięgnął szczytu Mount Everest.

Gość pisze o patronite koroluka jakby to była jakaś misternie ukrywana tajemnica xD Bo wcale w każdym filmie nie ma linku do niego i wcale nie jest przypięty na samej górze jego fanpejdża. I do tego rzekomo usunął żeby się nie wydało xDD To musi być bait bo nie wierzę, że ktoś może ostatnie pół roku spędzić pod kamieniem.
#neuropa #bekazprawakow #korolukmasakruje
placebo_ - Mózgi konserw mają systemowo wbudowanego laga. Wszelkie zmiany społeczne t...

źródło: comment_1623170533o7HXM8rHeoHHpaibZew7f0.jpg

Pobierz
  • 156
Gość pisze o patronite koroluka jakby to była jakaś misternie ukrywana tajemnica xD Bo wcale w każdym filmie nie ma linku do niego i wcale nie jest przypięty na samej górze jego fanpejdża. I do tego rzekomo usunął żeby się nie wydało xDD To musi być bait bo nie wierzę, że ktoś może ostatnie pół roku spędzić pod kamieniem.


@placebo_: ja tu mam aktywne konto prawie 12 lat( ͡° ͜
@Kaczypawlak:

jest dowodzik w postaci niedziałającego linku, bo wcześniej był sprawny


Nie wiem, o czym bredzisz, mój Patronite jest aktywny od września, linkuję do niego na Wykopie przy okazji każdego filmu, mam go w opisie profilu na Wykopie, linkuję do niego pod każdym filmem na YouTube, w opisie profilu YouTube, przypiąłem ten link na swoim fanpejdżu. Nigdy nie zawieszałem konta na Patronite, nie wiem, po co miałbym się pozbawiać kasy.

Odkryłeś
Nie wiem, o czym bredzisz, mój Patronite jest aktywny od września, linkuję do niego na Wykopie przy okazji każdego filmu, mam go w opisie profilu na Wykopie, linkuję do niego pod każdym filmem na YouTube, w opisie profilu YouTube, przypiąłem ten link na swoim fanpejdżu. Nigdy nie zawieszałem konta na Patronite, nie wiem, po co miałbym się pozbawiać kasy.

Odkryłeś coś, co żadną tajemnicą nie było, ba, czym spamuję, gdzie się da.