Wpis z mikrobloga

Czy wiecie, że wykopowicz @koroluk zbiera hajs na swoją działalność na patronite? https://patronite.pl/koroluk Już raz usunął, więc sobie plułem w brodę, że screen-ów nie zrobiłem, ale spokojnie. Teraz je zrobiłem. Wołam @sebsossj, @ziemba1, @Mr_kolek dzięki wam doszedłem do odkrycia tego szura.

#heheszki #polityka #bekazlewactwa #bekazpodludzi #4konserwy
Kaczypawlak - Czy wiecie, że wykopowicz @koroluk zbiera hajs na swoją działalność na ...

źródło: comment_1623168921hxSixe95wwzzUKWPK3nVFj.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: przecież sam o tym pisał prawie pod każdym swoim postem. Nie jest to żadna tajemnica

Swoją drogą to niewiarygodne, że ponad 100 osób jest gotowych zapłacić randomowi z internetu, by ten bawił się w politycznego błazna xD to muszą być niezwykle żałośni ludzie
  • Odpowiedz
przecież sam o tym pisał prawie pod każdym swoim postem. Nie jest to żadna tajemnica


@OpresjaWsteczna: aż tak daleko w jego wypocinach nigdy nie dotarłem, nie ważne co pisał i tak zawsze kłamał....

Swoją drogą to niewiarygodne, że ponad 100 osób jest gotowych zapłacić randomowi z internetu, by ten bawił się w politycznego błazna xD to muszą być niezwykle żałośni ludzie


@OpresjaWsteczna: a ktoś mu przelewa 500 zł co miesiąc
  • Odpowiedz
@Kaczypawlak: w każdym znalezisku było powiązane z patronitem XD

niech kretyn koroluk kupi sobie pare książek za ten hajs i dokształci się to może nie będzie gadał takich głupot


@peja3334: misiu malinowy, jakie to mają być książki, żeby odmieniły poglądy soclibka na mądre według prawaków?
  • Odpowiedz
@yeron: koroluk to komunista. W jednym z komentarzy (chyba pod filmikiem o mentzenie) napisał, że podatki progresywne to rigcz. Rozumiesz? Czy osoba o zdrowych zmysłach może coś takiego napisać? Wydaje mi się, że tylko osoby niepełnosprawne coś takiego mogą napisać.

Co do książek to tak na szybko np:

Ayn Rand - Kapitalizm. Nieznany ideał.
Milton Friedman - Kapitalizm i wolność
Peter Schiff - Gospodarka, rozwój, krach. Na czym to polega?

no
  • Odpowiedz