Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirasy pytanie za sto punktów. Jak przygotować matule na to, że będę miał samochód, jak cały czas przed nią zaniżam dochody i mówię, że ledwo mi starcza od pierwszego do pierwszego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myślałem by jej wcisnąć kita, że wziąłem pożyczkę ale może ktoś ma inny pomysł xd

Tak samo jej wcisnąłem kita, że wziąłem telefon za ponad tysiąc na raty xd

Ja #!$%@?, w jakim miejscu wylądowałem, że muszę matule traktować jak #urzadskarbowy i wciskać jej kity xd

#kiciochpyta #pieniadze #pytaniedoeksperta
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@odysjestem: zarabiam źle ale mówię jej, że zarabiam jeszcze gorzej bo nie chce by sępiła kasę ode mnie. Jakbym jej powiedział, że na luzie oszczędzam tysiaka miesiecznie to by się zaczął festiwal
Jak chcesz po bandzie, to powiedz, że nie Twój, tylko kolega pożyczył na kilka miesięcy, bo go nie stać. A jak matula chce kasę sępić, to może czas opuścić ciepły #!$%@?łek, jak jesteś w stanie 1k odłożyć, to powinno Cię być stać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@odysjestem: stać mnie tylko najpierw chce ogarnąć samochód by przy wyborze lokum nie patrzeć na to, że musi być kominikacja miejska by dojechać do pracy. Jak będę miał samochód to mogę wziąć jakieś najtańsze coś na zadupiu i będzie gitara
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skaza: wnioskujesz po? Aktualnie to ja opłacam czynsz i prąd bo matka straciła robotę także tego

Gdybym nic nie płacił to bym na luzie odkładał dwa koła z wypłaty