Wpis z mikrobloga

#intruder #motocykle #suzuki

Od kilku lat nie daje mi spokoju ten motocykl - suzuki intruder 1400 i co sezon przeglądam ogłoszenia :). Obecnie jeżdżę XTZ 750 i stoję przed dylematem czy nie sprzedać yamahy i nie zakupić tego intrudera, ogołocić ze zbędnych szyb, worków sznurówek xD i chillowo sobie pierdzieć po okolicach. Jak ktoś jeździ intruderem to dajcie znać czy to dobra decyzja albo wybijcie mi to z głowy bo nie wytrzymie (°°
chinskiecuda - #intruder #motocykle #suzuki

Od kilku lat nie daje mi spokoju ten m...

źródło: comment_1623065330KoJTurV8Pdm0YpFFlsBJAZ.jpg

Pobierz
  • 20
@bigger: to sa juz leciwe motungi ale dają duzo frajdy ze wzgledu na niutonometry. Czytalem ze hamulce sa dosc slabe i synchronizacje gaznikow trzeba czesto powtarzać ale to mozna przezyc, a kolega ile ma wzrostu, bo jeszcze sie nie przymierzalem do tego moto ale wydaje mi sie ze jest trochę wieksze od virago, bo na virago to wygladalem jakbym jezdzil na kocie.
@chinskiecuda: Nie mam, ale polowałem parę tygodni na intrudera 1400, chciałem w wersji ze skrzynią czterobiegową i jakimś aftermarketowym wydechem. Frędzlaki i tego typu klimaty również miałem wywalić:D Przez ten czas trafił się jeden ciekawy egzemplarz i szybko zniknął. Druga sprawa - cena. 15k+ za trzydziestoletnie moto to jednak trochę sporo. Efekt tego jest taki, że dołożyłem kasy, kupiłem sobie wczoraj sportstera 1200 na wtrysku na piąte moto i bzikam xD
@chinskiecuda ma niestety pare minusow. Wymiana linki odpreznika to mokry sen niemieckiego ginekologa, a zeby zrobic luzy zaworowe, trzeba #!$%@? silnik na stol XD choc w #!$%@? mi sie podobaja, to po pracy przy jednym, wyleczylem sie z nich ;)
@bigger: @Man_of_Gx: Ehh, no chciałem XR1200X, ale podaż tego modelu na rynku jest zerowa, a ceny używek wyższe niż nówek 10lat temu () Co jest nie tak ze sportsterami? Na razie wydaje się niegłupi: nie jest typowym 300kg+ bechemotem, brak frędzli i lodówek na bokach, chromu mało, wtrysk, dwie tarcze z przodu, luzy zaworowy hydraulicznie ustawiane i harleyowcy nie będą zagadywać xD Ale mija dopiero drugi
@Fooji zdecydowanie wolałbym wtrysk. Z gaźnikami już trochę powalczyłem w różnych maszynach i niekiedy są bardzo upierdliwe i kapryśne. Chociażby w v-star jak było bardzo gorąco w mieście dynamicznie ruszając że swiatel to gaźnik potrafił prychnac. Ale skoro myślę o intruzie to nawet przeżył bym te gaźniki :)