Wpis z mikrobloga

Serial "Włatcy Móch" zaczął być nadawany w 2006 roku z czego jak się dowiadujemy w serialu główne postacie czyli Maślana, Konieczko, Anusiak i Czesio mają wtedy 8 lat bo chodzą do 2 klasy podstawówki więc gdyby Ci panowie istnieli w realnym świecie to dziś Ci panowie mieliby 23 lata... A Angelika była od nich chyba o 3 lata starsza więc miałaby 26 lat! Czas leci... #kino #seriale #nostalgia #wlatcymoch #rozrywka #gownowpis
wakxam - Serial "Włatcy Móch" zaczął być nadawany w 2006 roku z czego jak się dowiadu...

źródło: comment_1622920706ivBmXCx7aOfPkfXzWcJcDZ.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
Czyli ciagle byly by to gowniaki. Andzelika pewnie juz by bawila brajanka. Anusiak przy dobrych wiatrach zostal robolem w korpo, Maslana juz dawno siedzi za rozboje, Konieczko ciagle mieszka z rodzicami a Czesio jak to przystalo na zabiaka bez mozgu #!$%@? muchy i cieszy sie swoim prostym zywotem.
  • Odpowiedz
@joolekk:O stary, #!$%@? w polityke, nie wiem co jest piec, jaka partia co i gdzie. Ale obstawiam Anusiaka na "Kaczynskiego", Maslane na "El-roya", Konieczko na tego co nie umie R wymawiac albo "Kukiza", Czesio idzie na "LEppera", chociaz barziej to na "Dude" by sie nadawal(mucha za podpis i do przodu). ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
  • Odpowiedz
@joolekk: wyjechalem z ego #!$%@? kraju dawno temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Czasem patrze co sie tu dzieje i wniosek ma tylko jeden. Rok w rok jest coraz gorzej.
  • Odpowiedz
@kaszana1404: atakujesz mnie wulgarnie więc nie powinienem ci odpowiadać. Ale spróbuję jasno wytłumaczyć.

OP roztoczył wizję 23 letnich bohaterów kreskówki. Sama kreskówka nie była całkowicie wolna od polityki (może nie całkiem wprost, ale było widać, jakim elektoratem są rodzice bohaterów). Ja tylko dałem pod zastanowienie się, koto by mogli w 2021 roku wybierać ci fikcyjni chłopcy.

A ty się zesrałeś pod tym komentarzem, jakbym zabił ci chomika (chociaż wtedy bym zrozumiał)
  • Odpowiedz