Wpis z mikrobloga

Czy możemy to gdzieś uwiecznić? xD

pisząc o partii liberalnej otagowałam konfederacje, bo oni są najbardziej liberalną partią w polsce


Najbardziej liberalna partia w Polsce składa się głównie z: szurów, foliarzy, skrajnych etno-nacjonalistów, turbosłowian, bojowników chrystusa, radykalnych klerykałów, homofobów, antysemitów, antyaborcjonistów, antyszczepionkowców i antyintelektualistów.

Jeśli to jest przyszłość liberalizmu w Polsce, to ja już wolę wyemigrować xD

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazlibka #antykapitalizm #neuropa
G.....5 - Czy możemy to gdzieś uwiecznić? xD 

 pisząc o partii liberalnej otagowała...

źródło: comment_1622837437q0MfauNFqnGrjlPGCA2yOH.jpg

Pobierz
  • 223
  • Odpowiedz
@Gaku745: Ty wiesz co to liberalizm? czy małpi mózg myśli "gugu banana tak tak liberalizm jednostka dobry banan. Konfederacja zły banan. Winc konfederacja nie liberał. gugu iść po czyjś banan. komunizm dobry banan."
  • Odpowiedz
Ty wiesz co to liberalizm? czy małpi mózg myśli "gugu banana tak tak liberalizm jednostka dobry banan. Konfederacja zły banan. Winc konfederacja nie liberał."


@Nie_RabarbaR: To chyba ty nie wiesz. Mylisz amerykański nurt tzw "nowej prawicy" z liberalizmem.
A w sumie nawet nie do końca, bo pod nurt "nowej prawicy" można podciągnąć dawne partie Korwina. Konfa nawet na to się nie łapie bo ma za duży interwencjonizm gospodarczy.
  • Odpowiedz
@Gaku745: dlaczego chcesz mnie okraść i przywłaszczyć sobie moje pieniądze?
Ja wiem, że sam też uczciwie i legalnie nie zarobiłem może tego, ale przynajmniej odpowiadam za swoje występki przed sądem, i jak trzeba, to ponoszę konsekwencje, Wy chcecie okradać ludzi i wmawiać im, że wcale nie zostali okradnięci, i chcecie systemowo unikać odpowiedzialności karnej. To niesprawiedliwe w stosunku do uczciwych normalnych złodzieji, którzy latami siedzą w więzieniach.
  • Odpowiedz
Ty wiesz co to liberalizm? czy małpi mózg myśli "gugu banana tak tak liberalizm jednostka dobry banan. Konfederacja zły banan. Winc konfederacja nie liberał. gugu iść po czyjś banan. komunizm dobry banan."


@Nie_RabarbaR: Potrafisz normalnie odpisać, czy jedyne co umiesz to robić z siebie pajaca? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Variv: Liberalizm to wolność jednoski. Konfederacja wierzy w wolność jednostki i decentralizację polityki społecznej, w celu pozwolenia ludziom decydować o sprawach społecznych. Lewica nie rozumie, i będzie kazała każdemu lizać swoją dubgę i robić loda Margaret w celu zmuszenia ludzi do akceptacji. Powiedz szczerze, która partia najwięcej stawia się za wolnością wypowiedzi i słowa, a która partia krytykuje i chce ograniczyć (lub bezpośrednio karać) np. za obrazę gejów?
  • Odpowiedz
antyszczepionkowców


@Gaku745: Bycie antyszczepionkowcem zaprzecza byciu liberałem?

antyaborcjonistów


Wśród liberałów nie ma zgody co do tego, czy aborcja powinna być dozwolona, czy zakazana.
  • Odpowiedz
która partia krytykuje i chce ograniczyć (lub bezpośrednio karać) np. za obrazę gejów?


@Nie_RabarbaR: XD a posłowie której partii chcą batożyć gejów i zabraniać marszy równości, "liberale"? xd
  • Odpowiedz
@Baleburg: Ty rozumiesz że konfederacja nie ma partyjnego przekazu batożenia gejów? Tam każdy się wypowiada za siebie, bo nie ograniczają nikogo wolności do własnego zdania i wypowiedzi.
Dzięki tylko za budowanie mojej argumentacji na swoim palantowym przykładzie
  • Odpowiedz